Yorgunluk uyku hali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilalll tarafından oluşturulan Yorgunluk uyku hali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 985 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yorgunluk uyku hali
Konbuyu başlatan Hilalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlarn39 haftaya girdim bugün şükürler olsun Rabbime ama hiç bi doğum belirtisi yalancı sancı bile yok 🙄ama sürekli bi uyuma isteği,yorgunluk var sabah aksam sürekli uyumak istiyorum kafayı koyduğum an gidiyorum hemen 😂sizde böyle oldunuz mu
Vede benim gibi haftalarda olup hiç belirtis olmayan var mı aranızda

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlarn39 haftaya girdim bugün şükürler olsun Rabbime ama hiç bi doğum belirtisi yalancı sancı bile yok 🙄ama sürekli bi uyuma isteği,yorgunluk var sabah aksam sürekli uyumak istiyorum kafayı koyduğum an gidiyorum hemen 😂sizde böyle oldunuz mu
Canım ben doğumla alakalı tek belirti olmadan gittim iki doğumuma da 37 hafta içinde doğdu ikiside hiçbir şey yokken suyum geldi. Her an suyun gelebilir, nişanın gelebilir, sancın gelebilir hiç belli olmaz yani minnoş ne zaman isterse keyfine göre gelir yani☺️ öncesinde bi belirtiye gerek yok anlayacağın bi anda başlayabilir. Normal canım ya ağırlaşıyorsun iyice doğum yaklaşıyor doğumdan sonra geçer merak etme sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏🙏

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende senin GIBI 38 ve 39 haftalarda HEP uyudum ben 39+4 te doğum yaptım senin hiç kasılma yada karın ağrın olmuyor mu

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben doğumla alakalı tek belirti olmadan gittim iki doğumuma da 37 hafta içinde doğdu ikiside hiçbir şey yokken suyum geldi. Her an suyun gelebilir, nişanın gelebilir, sancın gelebilir hiç belli olmaz yani minnoş ne zaman isterse keyfine göre gelir yani☺️ öncesinde bi belirtiye gerek yok anlayacağın bi anda başlayabilir. Normal canım ya ağırlaşıyorsun iyice doğum yaklaşıyor doğumdan sonra geçer merak etme sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏🙏
Amin inşallah canım hepimizde sağlıklı alalım bebislerimizi🤩😍

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende senin GIBI 38 ve 39 haftalarda HEP uyudum ben 39+4 te doğum yaptım senin hiç kasılma yada karın ağrın olmuyor mu
Kasilma geceleri oluyo ama ağrım yok hiç.
Hatta biraz önce hastaneye gittik ne durumdayım diye nst bağladılar sancı yok düzenli ara sıra yükseldi ama sancı sayılacak kadar degil

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Benim son aylarda günde 2yada 3 kez oluyodu ama son gece karın ağrısıyla uyandım sabahta nişanım geldi 4 saat sonrada kasılmalarım başladı.
Hayırlısıyla darısı bana olsun inşallah doktorlar temmuzun 9na kadar beklicek ozmn 41 haftalık oluyo ama ben o kadar daha beklemek istemiyorum 7 gün sonra günüm bitiyo normalde

Tüm sayfalar yüklendi.