Yorgunluk uyku hali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilalll tarafından oluşturulan Yorgunluk uyku hali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 984 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yorgunluk uyku hali
Konbuyu başlatan Hilalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynısı oldu canım doktor sancın acılma yok dedi 1 hafta 10 gun ıcınde olur dedi sana ne dedi doktor
Hic bi şey demedi öyle birde ben Fransa'da yaşıyorum dil bilmiyorum ki herseyi kendim anlatıp anlasam birini soyletiyorsam biri kaliyo eger dogmazsa onların verdiği doğum tarihinde suni sancı verecekler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hic bi şey demedi öyle birde ben Fransa'da yaşıyorum dil bilmiyorum ki herseyi kendim anlatıp anlasam birini soyletiyorsam biri kaliyo eger dogmazsa onların verdiği doğum tarihinde suni sancı verecekler
Birde orda bakıp anlıyorlar ama burdayım sadece nst sancı çıkmayınca gelmesini bekliyorlar 41 haftaya kadar bekleticekelr kendi gelmezse o zamana kadar

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde orda bakıp anlıyorlar ama burdayım sadece nst sancı çıkmayınca gelmesini bekliyorlar 41 haftaya kadar bekleticekelr kendi gelmezse o zamana kadar
Anladım canım hakkımızda hayırlısı bakalım

Tüm sayfalar yüklendi.