Yoruldum bıktım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Yoruldum bıktım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,047 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yoruldum bıktım
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisa.

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Mrb canlar bugün oğlumu doktora götürdüm alerji testi ne hazır abur cubur yasak dedi gelelim asıl konuya ben çok yoruldum herşey koşmak tan herşeyi kendim halletmek ten eşim havar ha yok ben çok yoruldum sevgisizlik ten yalnızlık tan sürekli evde oturmakta nn anlayacağınız çok bunalım dayım kafayı yicem artık

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Mrb canlar bugün oğlumu doktora götürdüm alerji testi ne hazır abur cubur yasak dedi gelelim asıl konuya ben çok yoruldum herşey koşmak tan herşeyi kendim halletmek ten eşim havar ha yok ben çok yoruldum sevgisizlik ten yalnızlık tan sürekli evde oturmakta nn anlayacağınız çok bunalım dayım kafayı yicem artık
Kuzum ben de sana yazacaktım ne dedi doktor
Neden böyle düşünüyorsun canım Eşin başka yerde falan mı çalışıyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin kaç aylık canım. Bütün problemleri eşinle konuşuyor musun senin bu kadar bunaldığından haberi var mı. Erkekler söylemezsen dürtmezsen anlamazlar çünkü

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben de sana yazacaktım ne dedi doktor
Neden böyle düşünüyorsun canım Eşin başka yerde falan mı çalışıyor
Abur cubur yasak cnm süt ürünleri kullan birşey olmaz dedi test yaptı yoo eşim yanımda fabrika da çalışıyor maalesef ki herşeye ben koşuyorum işte 😏😏 daha saygı göreceğim yerde hakaret kavga gürültü görüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğin kaç aylık canım. Bütün problemleri eşinle konuşuyor musun senin bu kadar bunaldığından haberi var mı. Erkekler söylemezsen dürtmezsen anlamazlar çünkü
2 yaşında cnm söylüyorum sıkıldım diyorum gezelim götür bizi diyorum şimdi de kafayı Şahin'e takmış onunla uğraşıp duruyor

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten bütün erkekler odun al birini vur ötekine memnuniyetsizler🙄

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Sen kaç yasindasin

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Abur cubur yasak cnm süt ürünleri kullan birşey olmaz dedi test yaptı yoo eşim yanımda fabrika da çalışıyor maalesef ki herşeye ben koşuyorum işte 😏😏 daha saygı göreceğim yerde hakaret kavga gürültü görüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 yaşında cnm söylüyorum sıkıldım diyorum gezelim götür bizi diyorum şimdi de kafayı Şahin'e takmış onunla uğraşıp duruyor
Gaziantep çok güzel bir yer özellik gidiyirum ben gezilecek yer çok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar