Yuksek tansiyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevdamm tarafından oluşturulan Yuksek tansiyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 298 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yuksek tansiyon
Konbuyu başlatan Sevdamm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vvvv

Sevdamm

Kayıtlı Üye
rank
35+6 haftalik hamileyim yüksektansiyon çıktı doktorum ilaç yazdı bebişe zarar vermez demi kızlar ilacın ismi alfamet bunu kullanıcakmışım yoksa yüksek tansiyon dan gebelik zehirlenmesi olurdu allah gostermesin.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Doktor verdiyse bisi olmaz canım tuzlu yaglı hamur isleri falan yeme canım yukselmesın son haftalara gelmıs sın zaten riske atma dikkat et

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
35+6 haftalik hamileyim yüksektansiyon çıktı doktorum ilaç yazdı bebişe zarar vermez demi kızlar ilacın ismi alfamet bunu kullanıcakmışım yoksa yüksek tansiyon dan gebelik zehirlenmesi olurdu allah gostermesin.
Cnm cok gecmis olsun. Ben 14. Haftalardaydim bir anda yuksek tansiyon cikti. Hastaneye yatirdilar. Surekli kontrol ettiler. Sonra bir cihaz taktilar bana 17 saat uzerimde kaldi ve 15 dk da bir olctu. Onun sonucuda yuksek cikinca ilac yazdi doktorlar. Ogunden beri sabah aksam iciyorum ve evde surekli tansiyonumu olcuyorum suan 24. Haftadayiz.

Sevdamm

Kayıtlı Üye
rank
Cnm cok gecmis olsun. Ben 14. Haftalardaydim bir anda yuksek tansiyon cikti. Hastaneye yatirdilar. Surekli kontrol ettiler. Sonra bir cihaz taktilar bana 17 saat uzerimde kaldi ve 15 dk da bir olctu. Onun sonucuda yuksek cikinca ilac yazdi doktorlar. Ogunden beri sabah aksam iciyorum ve evde surekli tansiyonumu olcuyorum suan 24. Haftadayiz.
Sana çok Geçmiş olsun Cnm, Ama benim ilaç kullanmam sabah öğle akşam ve gece kullan dedi doktorum bir tane deyil iki tane iç dedi bebeğe zararı olurmu bilmem doktorumun demesi zararı olmaz dedi ama ben yine korkuyorum.

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Sana çok Geçmiş olsun Cnm, Ama benim ilaç kullanmam sabah öğle akşam ve gece kullan dedi doktorum bir tane deyil iki tane iç dedi bebeğe zararı olurmu bilmem doktorumun demesi zararı olmaz dedi ama ben yine korkuyorum.
Cnm birsey olmaz ins. Aslinda yuksek tansiyon bebege zararli diye biliyorum. Allah korusun. İcin rahat etmediyse bir doktora daha danis istersen. Ama bende suan dozaji yuksek, sabah 500 aksam 500kullaniyorum. Ve ona ragmen bazen yuksek cikiyor tansiyonum. Yediklerine cok dikkat etmelisin. Sitresten uzak kalmak gerek. Birdr kan sekerini arttiran seyler tansiyonuda yukseltiyormus doktorum soyledi cnm

Tüm sayfalar yüklendi.