Yumurtlama donemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Yumurtlama donemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,262 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yumurtlama donemi
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtlama olmadan hamile kalınmaz ki illaki yumurtlama gereklidir ki yumurtayla sperm döllensin
Ben 6 Haziran'da adet oldum şu an adetime 12 gün var.28 günde bir düzenli olarak adet oluyorum hiç sarkmiyor çok şükür.18 temmuzda doktora gittim doktor şu an güzel büyümüş bir yumurtan var bu günlerde ilişkiye girersen hamilelik sansin artar dedi bizde o günden beri sabah akşam yapıyoruz uygulamaya baktığımda yumurtlama günüm 20 24 temmuz olarak gösteriyor.benim yumurtlama günüm ne zaman oluyor? Adetin başlangıcından itibaren 14.gun dedi doktor ona göre hesapla dedi dogru hesapladım galiba o günlerde yaptık. Yardımcı olur musunuz özlem hanım

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Ben 6 Haziran'da adet oldum şu an adetime 12 gün var.28 günde bir düzenli olarak adet oluyorum hiç sarkmiyor çok şükür.18 temmuzda doktora gittim doktor şu an güzel büyümüş bir yumurtan var bu günlerde ilişkiye girersen hamilelik sansin artar dedi bizde o günden beri sabah akşam yapıyoruz uygulamaya baktığımda yumurtlama günüm 20 24 temmuz olarak gösteriyor.benim yumurtlama günüm ne zaman oluyor? Adetin başlangıcından itibaren 14.gun dedi doktor ona göre hesapla dedi dogru hesapladım galiba o günlerde yaptık. Yardımcı olur musunuz özlem hanım
Eger 6 agustosta regl olursaniz 20si ve sonraki gunler yumurtlama gününüz olur ama bunlari kafaya takmayn kafanizi rahat birakin illa bebek olsun die iliskiye girmeyin bi sorununuzda yokmus ne guzel yumurtlama da var zamani gelince olacaktr

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim
@Özlemözkn08 haklı ilişkiye çocuk için girmeyin ilişki sırasında çocuk olsun demeyin herşeyi akisina bırakın benimde bebeğim 3aylıkken olmuştu ilişkiye çocuk olsun diye girmiyorum sonucda zamani vakti var elbet herşeyin kafanıza takmayın zamanı var demmeki bununda Allah'ın izniyle olur

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
@Özlemözkn08 haklı ilişkiye çocuk için girmeyin ilişki sırasında çocuk olsun demeyin herşeyi akisina bırakın benimde bebeğim 3aylıkken olmuştu ilişkiye çocuk olsun diye girmiyorum sonucda zamani vakti var elbet herşeyin kafanıza takmayın zamanı var demmeki bununda Allah'ın izniyle olur
Çok haklısınız teşekkür ederim

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Evet btanem nekadar kafan orda olursa okadar olmuyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar