Yumurtlama donemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Yumurtlama donemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,263 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yumurtlama donemi
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtlama döneminde olmasakta hamile kalabilir miyiz hamile kalmak için yumurtlama dönemi mi olmalı ve
Canım inşaAllah Rabbim gönlüne göre versin gördüyüm kadarıyla cok stres yapıyorsun seni cok iyi anlıyorum normal bişiy ama ne kadar stres yaparsan o kadar gebe kalman da zorluyor oluyorsun kafadan atmaya calış vallahi ben kendim den söyleyim ne kadar çoçuk hakkında düşündüm niye olmuyor falan o dönemler olmadı ama ne zaman ki kafamdan atdım hiç.o hakkdan düşünmedim hemin ay hamile olduğumu öyrendim cok şükür ilişkiye girdiyiniz zamanda coçuk için yapıyoruz akılınzdan kecirmiyin adet olub bitdikdən sonra gün aşırı ilişkiye girsen daha cok gebe kalma ihtimalin var Rabbim inşaAllah tez zamanda sevindirsin 🤲🙏

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Canım inşaAllah Rabbim gönlüne göre versin gördüyüm kadarıyla cok stres yapıyorsun seni cok iyi anlıyorum normal bişiy ama ne kadar stres yaparsan o kadar gebe kalman da zorluyor oluyorsun kafadan atmaya calış vallahi ben kendim den söyleyim ne kadar çoçuk hakkında düşündüm niye olmuyor falan o dönemler olmadı ama ne zaman ki kafamdan atdım hiç.o hakkdan düşünmedim hemin ay hamile olduğumu öyrendim cok şükür ilişkiye girdiyiniz zamanda coçuk için yapıyoruz akılınzdan kecirmiyin adet olub bitdikdən sonra gün aşırı ilişkiye girsen daha cok gebe kalma ihtimalin var Rabbim inşaAllah tez zamanda sevindirsin 🤲🙏
Amin teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar