Yün yastık mı elyafmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Yün yastık mı elyafmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,413 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yün yastık mı elyafmı
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27
4ay 5gunluk oğlumun yastıgı elyaf ve kafasını cok terletiyor bende yün yastık yapmayı düşünüyorum ince yastık olacak sekılde ne duşünüyorsunuz
Ben yastık hiç kullanmadım canım incecik anne yanı yer yatagin yastığı vardı onu koydum varla yok arasindaydi şuan gene koymuyorum besiginin içinde anne yanı yer yatağı var yumuşacık zaten 15 aylık olucak ben daha koymadım canım zararlı diyorlar bilmiyorum nekadar doğru hem de kafa yapısı için koymadım canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
4ay 5gunluk oğlumun yastıgı elyaf ve kafasını cok terletiyor bende yün yastık yapmayı düşünüyorum ince yastık olacak sekılde ne duşünüyorsunuz
Yün ya da elyaf farketmez bebeklere 2 yaşına kadar yastık kullanılmamalı omurga gelişimi açısından uygun değil

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yün ya da elyaf farketmez bebeklere 2 yaşına kadar yastık kullanılmamalı omurga gelişimi açısından uygun değil
Katılıtprum ve ani bebek ölümüne sebebiyet verebiliyor allah korusun bebekler ne çok sert ne çok yumuşak bir düz yerde yatmalı döndüklerinde burnu kapanmaması laxım yastık çok tehlikeli

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Doktorlar 2 yaşına kadar yastık kullanmayı önermiyor ben iki kızimdada kullanmadım benim hamile yastığım vardı beşiğin içine serdim onu pofuduk pofuduk uyuyor kızım

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Doktorlar 2 yaşına kadar yastık kullanmayı önermiyor ben iki kızimdada kullanmadım benim hamile yastığım vardı beşiğin içine serdim onu pofuduk pofuduk uyuyor kızım
Hamile yastığı nasıl bir şey sanki artık uyumak rahatmış gibi bir de yastığım yüzünden hiç huzurlu uyuyamıyorum kaç tane değiltirdim aynı 😵‍💫

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Hamile yastığı nasıl bir şey sanki artık uyumak rahatmış gibi bir de yastığım yüzünden hiç huzurlu uyuyamıyorum kaç tane değiltirdim aynı 😵‍💫
Trendyol da satılıyor ben orda aldım iki yıl önce 70 tlydi şimdi 240 olmuş boydan bir yastık yumuşacık bacak arana da koyabilirsiniz çok rahat kullanışlı ya ben çok seviyordum şimdi kızım keyif yapıyor bacaklarını üstüne atıp sallıyor birde🤭🤭😄😄😄
Fotoğraf ekledim bakabilirsin

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-23-14-10-38-127_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-01-23-14-10-38-127_trendyol.com.jpg
    687.5 KB · Görüntüleme: 38
Tüm sayfalar yüklendi.