Yurtdışına ikili üçlü tarama testi gönderen var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevil güntav tarafından oluşturulan Yurtdışına ikili üçlü tarama testi gönderen var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,117 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yurtdışına ikili üçlü tarama testi gönderen var mı
Konbuyu başlatan Sevil güntav
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Güneşşş

Sevil güntav

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yurtdışına giden tarama testini yaptıran oldu mu ikili üçlü tarama testi Türkiye'de çok doğrulayıcı değil onun yerine bide belli miktar karşılığında kan alıp yurt dışına gönderip bebeğin geninden cinsiyetine kadar herşeyi soyluyorlarmis doğru mu

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
Evet doğru ama buna gerek var mı tartışılır.

İkili tarama testinde bir problem mi çıktı?

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
Hayır daha ben ikili testi yaptırmadım yani çok doğrulayıcı değil die ikili üçlü yaptırmayıp nifty testini mi yaptırsam bilemedim
Maddi imkan varsa evet yaptırılabilir ama bence gerek yok. İkili testi yaptır, sonucuna göre nifty gerekli mi değil mi bakarsın. Zaten her gebe için gerekli görülen bir test değil. Belli durumlarda öneriliyor.

S

Sibel ankara

Guest
Kızlar yurtdışına giden tarama testini yaptıran oldu mu ikili üçlü tarama testi Türkiye'de çok doğrulayıcı değil onun yerine bide belli miktar karşılığında kan alıp yurt dışına gönderip bebeğin geninden cinsiyetine kadar herşeyi soyluyorlarmis doğru mu
Ben gönderdim ikili taramada riskli çıkmıştı ve ikiz gebeligim var. Sonuc negatif çok şükür bence maddi imkanın var ise düşünme gonder

Kızim olucak

Kayıtlı Üye
rank
Ben nifty testi ysptridim ikili testim de sıkıntı çıktığı için ama yurt dışına değil Ankara ya gonderdiler on gün içinde sonuc çıktı cinsiyetine kadar söylediler doktorunuza söylüyorlar oda size açıklıyor annenin kanından b bebegin kan değerlerine bskiyorlarmis şunun için ysptirdim sonuç ne olursa olsun dogurucsm zaten ama bir tane daha kızım var böyle bı melek dunya ya getireceksem ailemi kendimi kizimi buna hazırlamak için sonuclarimiz temiz çıktı ikili de yuksek risk Ken nifty testinde çok düşük çıktım

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Evet o testin adı Fetal dna. Doğru
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu fetal dna testi %99.9 oranında sonuç veriyormuş. 2li 3lü taramayı önermiyoruz artk çünkü yanılma payı yüksek dedi doktorum. Bizzat doktor söyledi yani. Necat İmirzalıoğlu genetik uzmanı internetten araştırabilirsniz.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu fetal dna testi %99.9 oranında sonuç veriyormuş. 2li 3lü taramayı önermiyoruz artk çünkü yanılma payı yüksek dedi doktorum. Bizzat doktor söyledi yani. Necat İmirzalıoğlu genetik uzmanı internetten araştırabilirsniz.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar