Yürüme ve Emekleme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Yürüme ve Emekleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,656 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yürüme ve Emekleme
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AmineErva'm

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar hayırlı geceler kızım 10 aylık oldu ama ne emekliyor ne yürüyor yere koyuyorum yüzüstü çeviriyorum ama benim tembel kız geri dönüyor ne yaptıysam emeklemedi annem büyük ihtimal emeklemeden yürür diyor sizce normal mi ya biraz bu konu kafama takıldı
Yazdiklarinin hepsi benim konum ben soracaktim 9 aylık kızım cevaplara bakalım

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Yazdiklarinin hepsi benim konum ben soracaktim 9 aylık kızım cevaplara bakalım
Kızım çok hiperaktif aslında eli ayağı durmaz kıpır kıpır oturmasında da sıkıntı yok durabiliyor yürüteçte de adeta uçuyor artık yok denecek kadar az koyuyorum oda çok önemli iş olursa yarım saat falan ama hiç emekleme yok kendini yere atıp döne döne alıyor bişey alacaksa da

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar hayırlı geceler kızım 10 aylık oldu ama ne emekliyor ne yürüyor yere koyuyorum yüzüstü çeviriyorum ama benim tembel kız geri dönüyor ne yaptıysam emeklemedi annem büyük ihtimal emeklemeden yürür diyor sizce normal mi ya biraz bu konu kafama takıldı
Ayy benımde kızım tam 10 aylık oldu benımkıde ne yuruyo ne emeklıyo,bebde şu köşede beklım bakalım nasıl yorumlar gelcek☺️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Birtanem Allah'ım izniyle inşallah olacak aleynam♥️

Tüm sayfalar yüklendi.