Sorum var Yürüyüş ağrı yapıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busratuna tarafından oluşturulan Yürüyüş ağrı yapıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,193 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yürüyüş ağrı yapıyor
Konbuyu başlatan Busratuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi geceler
Ben 10 dk yürüyünce hemen kasıklarımda ağrı başlıyor kürek kemiğimle beraber en son komple bacağıma vuruyor ağrı normal mi ya hızlı yürümüyorum aslında doğumum normalden erken olur mu diye aklıma geliyor
Benimde bel ve kasiga bide özel bölgeye Ağrı atıyor ama ayakkabı seçimi nefes alıp verme misal 3 dk yürü dinlen sonra yine 3 dk yürü 3 dk dinlen 3 dk yürü

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bel ve kasiga bide özel bölgeye Ağrı atıyor ama ayakkabı seçimi nefes alıp verme misal 3 dk yürü dinlen sonra yine 3 dk yürü 3 dk dinlen 3 dk yürü
Spor giyiyorum rahat ayakkabı . İlk hamileliğim çok rahattı bunda zor oldu karnım da çok yok aslında anlamadım genede yük biniyo demek

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar iyi geceler
Ben 10 dk yürüyünce hemen kasıklarımda ağrı başlıyor kürek kemiğimle beraber en son komple bacağıma vuruyor ağrı normal mi ya hızlı yürümüyorum aslında doğumum normalden erken olur mu diye aklıma geliyor
Bendede oluyor canım bebek aşağıda yürüme dedi

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Her bebek her gebelik farklı her bir çocuk 10 yıl ömür. Ama dikkat edin bi seferde 10 dk yürümek yerine yavaş yavaş arttırın zaten 10 adımdan sonra nefes nefese kalıyoruz 😄😄 ördek pozisyonu paytak paytak yürümek

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar iyi geceler
Kuzum son aylarda Bebek baski yaptığı için böyle şikayetler normal

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi geceler
Canım bebek büyüdüğü için alt bölgeye baskı uyguluyor yer çekimden dolayı her yürümede ağrı oluşabiliyor bende senin gibiydim doktorum normal demişti bebek baskı yaptigi için ağrılar oluşabiliyor

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Her bebek her gebelik farklı her bir çocuk 10 yıl ömür. Ama dikkat edin bi seferde 10 dk yürümek yerine yavaş yavaş arttırın zaten 10 adımdan sonra nefes nefese kalıyoruz 😄😄 ördek pozisyonu paytak paytak yürümek
Her gebelik farklı derlerdi yaşamadan bilinmiyormuş gerçekten çook farklı oldu benim ikisi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar