Yuşa Han

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Yuşa Han başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,107 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Yuşa Han
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kız çocuk geç uyudu bugün sonra baharatlı yemek yapmıştım ev Hindistan gibi kokmuş 🤣🤣 evi havalandır mutfağı temizle derken anca balım 😄
Afiyet olsun birtanem seni özledim gokcem nasıl kuzum elif bugünde çok merak ediyorum aklım onda bu kadar hiç geç gitmezdi rabiam🥺🤲❣️

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Afiyet olsun birtanem seni özledim gokcem nasıl kuzum elif bugünde çok merak ediyorum aklım onda bu kadar hiç geç gitmezdi rabiam🥺🤲❣️
Ben de özledim canım minnosların için her gün yasin okumanı tavsiye ederim ben gökçeye hamileyken her gün okudum canım. Okumadığım gün çok azdır. Elifin telefon bozuldu büyük ihtimalle geçen sefer de öyle olmuştu. @Azranurun annesi

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Ben de özledim canım minnosların için her gün yasin okumanı tavsiye ederim ben gökçeye hamileyken her gün okudum canım. Okumadığım gün çok azdır. Elifin telefon bozuldu büyük ihtimalle geçen sefer de öyle olmuştu. @Azranurun annesi
İnşallah kuzum öyledir merak içerisindeyim rabiam hergun dua ediyorum çok kötü rüyalar görüyorum kan felan geliyor bebeği yine aldiracaksin diyorlar 🥺🥺🥺🥺🥺🤲🤲🤲

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
İnşallah kuzum öyledir merak içerisindeyim rabiam hergun dua ediyorum çok kötü rüyalar görüyorum kan felan geliyor bebeği yine aldiracaksin diyorlar 🥺🥺🥺🥺🥺🤲🤲🤲
Kız bilinç altından dolayı hep hiç endişe etme Allaha tevekkül et. Ben de hamileyken hep kötü rüyalar görüyodum. Kaybetme korkusundan dolayı oluyor hepimizde var bu durum canım benim içini ferah tut

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Kız bilinç altından dolayı hep hiç endişe etme Allaha tevekkül et. Ben de hamileyken hep kötü rüyalar görüyodum. Kaybetme korkusundan dolayı oluyor hepimizde var bu durum canım benim içini ferah tut
İnşallah birtanem amin🤲🤲🤲 gökçe nasıl napiyor annesi ☺️☺️💋❤️

Tüm sayfalar yüklendi.