Yusranin annesi

• Konbuyu başlatan Fatma kahraman
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma kahraman tarafından oluşturulan Yusranin annesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,221 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yusranin annesi
Konbuyu başlatan Fatma kahraman
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar 21 haftalık kız hamileyim ve oruç tutuyorum ben 417 gram ağırlığında ama zayıf diyo bazı kişiler canım sıkılıyor sizce bebeğimin sağlığı nasıl bilen söyleyebilir mi
Maşallah iyi kuzum doktorun ne dedi bu konuda doktorun sorun görmüyorsa kimsenin ne dediğini takma ağzı olan konuşuyor bu devirde 🤦🏻‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 21 haftalık kız hamileyim ve oruç tutuyorum ben 417 gram ağırlığında ama zayıf diyo bazı kişiler canım sıkılıyor sizce bebeğimin sağlığı nasıl bilen söyleyebilir mi
Canım Allah orucunu kabul etsin öncelikle rabbim tuttuğun orucun hatrina sağlıklı hayırlı bir doğum nasip etsin inşallah bende orucumu tutuyorum bebeğin kilosunu hiç takma kilosu iyi zaten son haftalarda birden kilo almaya başlar merak etme kuzum

Fatma kahraman

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah iyi kuzum doktorun ne dedi bu konuda doktorun sorun görmüyorsa kimsenin ne dediğini takma ağzı olan konuşuyor bu devirde 🤦🏻‍♀️
Ben salık ocağında muayene olmuştum kötü bişey demedi ama öyle şeyler duyunca tedirgin oldum hatta acaba oruç tutmasammi diye düşünüyodum icim rahatladı öyle deyince sağol.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım Allah orucunu kabul etsin öncelikle rabbim tuttuğun orucun hatrina sağlıklı hayırlı bir doğum nasip etsin inşallah bende orucumu tutuyorum bebeğin kilosunu hiç takma kilosu iyi zaten son haftalarda birden kilo almaya başlar merak etme kuzum
Çok sağol canım Allah sanada hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah sadece çok merak ediyordum zayıf diye üzüldüm ve ilk gebeliğim daha 18 yaşındayım acemiyim yani

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben salık ocağında muayene olmuştum kötü bişey demedi ama öyle şeyler duyunca tedirgin oldum hatta acaba oruç tutmasammi diye düşünüyodum icim rahatladı öyle deyince sağol.

Çok sağol canım Allah sanada hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah sadece çok merak ediyordum zayıf diye üzüldüm ve ilk gebeliğim daha 18 yaşındayım acemiyim yani
Sen tek doktorunun dedigine odaklan kuzum o sana iyi diyorsa geriis önemsiz rabbim sağ salim vaktinde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Rica ederim canım Allah razı olsun kuzum üzülme ya son haftalarda zaten birden kilo alırlar Allah'ım yardımcın olsun

Fatma kahraman

Kayıtlı Üye
rank
Sen tek doktorunun dedigine odaklan kuzum o sana iyi diyorsa geriis önemsiz rabbim sağ salim vaktinde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
İnşallah canım benim sagol rabbim sanada sağ salim hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah için rahatladı biraz daha ilk gebeliğim ve 18 yaşındayım daha acemiyim onun için tedirgin oluyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah canım benim sagol rabbim sanada sağ salim hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah için rahatladı biraz daha ilk gebeliğim ve 18 yaşındayım daha acemiyim onun için tedirgin oluyorum
Doğrudur kuzum yavaş yavaş öğreniyorsun benim de ilk gebelik kimsenin motivasyonunu bozmasına izin verme 😘. Amin kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.