Yüzünü gostermeyen kiz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Yüzünü gostermeyen kiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 973 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yüzünü gostermeyen kiz
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kızımı görmeye gittim ama sırtı dönüktü
Naz yapıyordur çok güzel bi duygu ama ben ilk gittim sırtını dönmüştü kemikleri gözüküyordu incecik nasıl ağladım orda bi hafta sonra gelin dedi doktor gittim gördüm cok güzeldi benim kızımda Mutlaka sende git çok güzel bi duygu ilk defa orda hissettim anne olduğumu

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Naz yapıyordur çok güzel bi duygu ama ben ilk gittim sırtını dönmüştü kemikleri gözüküyordu incecik nasıl ağladım orda bi hafta sonra gelin dedi doktor gittim gördüm cok güzeldi benim kızımda Mutlaka sende git çok güzel bi duygu ilk defa orda hissettim anne olduğumu
Bu doktorum pek iyi değil antebe gidecem inşallah gösterir yüzünü minigim

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğum yapana kadar kızım yüzünü göstermemişti hep eliyle kapatıyordu 19 gün oldu doğum yapalı şimdi doya doya bakıyorum 🤭
Rabbim vizede nasip etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ultrasonda oğlumu yalnızca bir defa görmüştüm hep eli yüzündeydi göstermiyordu ve çok sinirleniyordum🤗
Bende goremeye gittim sırtını dönmüştü

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim vizede nasip etsin

Bende goremeye gittim sırtını dönmüştü
Amin

Bende ultrasonda oğlumu yalnızca bir defa görmüştüm hep eli yüzündeydi göstermiyordu ve çok sinirleniyordum🤗
Doktor bu kız çok nazlı demişti hem bacak arasını hem yüzünü kapatıyordu😂

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Amin

Doktor bu kız çok nazlı demişti hem bacak arasını hem yüzünü kapatıyordu😂
Blr ay bekliyorsun yüzünü görmek için 3 4 defa üst üste görmedim hormonlardan herhalde çok ağlamıştım Dr git çikolata ye meyve suyu iç gel belki gösterir demişti yine göstermedi artık doğduğunda görürsün dedi güldü daha çok ağlamıştım 😅😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar