zayiflatan vücud şekli veren korse gerçekten var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zayıflama Kürleri kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan zayiflatan vücud şekli veren korse gerçekten var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,263 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zayıflama Kürleri
Konu Başlığı zayiflatan vücud şekli veren korse gerçekten var mı
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 9 gün sonra 40 kimiz cikicak sezeryan oldum ve göbeğim ve basen kalçam çok bunun için korse kullan diyorlar zayiflatan vücud şekli veren korse gerçekten var mı internetten bakıyorum kafam karıştı çok senecek var pekte internet alışverişinden anlayan biri değilim hiç korse kullanan oldu mu aranızda bilgisi olan yardımcı ola bilir mi

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 9 gün sonra 40 kimiz cikicak sezeryan oldum ve göbeğim ve basen kalçam çok bunun için korse kullan diyorlar zayiflatan vücud şekli veren korse gerçekten var mı internetten bakıyorum kafam karıştı çok senecek var pekte internet alışverişinden anlayan biri değilim hiç korse kullanan oldu mu aranızda bilgisi olan yardımcı ola bilir mi
Ben

Yamuna Korse
Latex Unterbrust-Korsett in Schwarz

Git
€26,90 EUR*· Stokta
* En son fiyatları bundan aldım doğumdan sonra kullanicam canım

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ha
İşe yarıyor mu gerçekten cnm ya
Hayatım vallahi denemedim doğumdan sonra deniycem ama doktor fitto diye dolandırıcı birinden almıştım gobegini sıkıyor sırtından et fışkırıyor onu beğenmedim ama bunu hiç kullanmadım doğumu bekliyorum ilk bebekte kullanmadım küçüktüm kimse de al kullan demedi o göbeği eritmek için acı ceke çeke mekik çektim boş gitmedi göbek şimdi paraya kiydim inşallah işe yarar

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ha

Hayatım vallahi denemedim doğumdan sonra deniycem ama doktor fitto diye dolandırıcı birinden almıştım gobegini sıkıyor sırtından et fışkırıyor onu beğenmedim ama bunu hiç kullanmadım doğumu bekliyorum ilk bebekte kullanmadım küçüktüm kimse de al kullan demedi o göbeği eritmek için acı ceke çeke mekik çektim boş gitmedi göbek şimdi paraya kiydim inşallah işe yarar
İse yarasın valla başka birşey istemem cnm ya ben kalcamida eritmek istiyorum göbek ve basen çok oldu bende hamilelikte

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar