Vücûd sıcaklık arttışı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Fatoş Başak tarafından oluşturulan Vücûd sıcaklık arttışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 246 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Vücûd sıcaklık arttışı
Konbuyu başlatan Fatoş Başak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
vücut sıcaklığının artması ve ardından midem bulanıyor sol kaşık ağrım var ama kramp tarzında afedersiniz akıntım çok geliyor du su normal da içerim ama bu sefer çok içiyorum arkadaşlar yumurtalarım çatlama olduktan sonra dönlendin mi bilmiyorum
Bilen biliyor zaten eski yorumlarım da var adetime 2 hafta vardı bunlar vardı şuan hala devam ediyor şimdi 7 gün kaldı günüme hamilelik belirtisimidir

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
vücut sıcaklığının artması ve ardından midem bulanıyor sol kaşık ağrım var ama kramp tarzında afedersiniz akıntım çok geliyor du su normal da içerim ama bu sefer çok içiyorum arkadaşlar yumurtalarım çatlama olduktan sonra dönlendin mi bilmiyorum
Bilen biliyor zaten eski yorumlarım da var adetime 2 hafta vardı bunlar vardı şuan hala devam ediyor şimdi 7 gün kaldı günüme hamilelik belirtisimidir
Test yapsana yada kan kesti zaten 7 gün kalmış çıkar belki erken gebelik testi al yap

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bunlar gebelik belirtisi olamayabilir canım regl zamanın geçene kadar beklemen gerekiyor hayirlisi olsun inşallah

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Bunlar gebelik belirtisi olamayabilir canım regl zamanın geçene kadar beklemen gerekiyor hayirlisi olsun
Gümden 2 gün sonra afedersiniz beraberlik oldu Yumurtlama öncesi de afedersiniz ilişkim oldu ✅ şimdi Benim çatlama oldu kasıklarım ve karnımın altında hafif ağrı ve afedersiniz akıntım var acaba bu durumda ilişki de oldu ✅ dönlenme oldumu bilmiyorum ancak 7 günü bekleyeceğim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Gümden 2 gün sonra afedersiniz beraberlik oldu Yumurtlama öncesi de afedersiniz ilişkim oldu ✅ şimdi Benim çatlama oldu kasıklarım ve karnımın altında hafif ağrı ve afedersiniz akıntım var acaba bu durumda ilişki de oldu ✅ dönlenme oldumu bilmiyorum ancak 7 günü bekleyeceğim
Allah'ım gönlündekini nasip etsin inşallah ne zamandir çocuk istiyorsunuz

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım gönlündekini nasip etsin inşallah ne zamandir çocuk istiyorsunuz
Allah razı olsun Bu 2 aydır geçen ay biraz geç kaldık çünkü yumurtlama döneminden sonra olmuştu adetime de bir hafta kalmıştı olmadı bu sefer adetim bittikten sonra iki gün sonra başladık ve yumurtlama döneminde devam ettik hala da devam ediyoruz biraz belirtiler var bende

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayırlısıyla nasip etsin canm

Tüm sayfalar yüklendi.