Vücûd sıcaklık arttışı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Fatoş Başak tarafından oluşturulan Vücûd sıcaklık arttışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 250 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Vücûd sıcaklık arttışı
Konbuyu başlatan Fatoş Başak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
vücut sıcaklığının artması ve ardından midem bulanıyor sol kaşık ağrım var ama kramp tarzında afedersiniz akıntım çok geliyor du su normal da içerim ama bu sefer çok içiyorum arkadaşlar yumurtalarım çatlama olduktan sonra dönlendin mi bilmiyorum
Bilen biliyor zaten eski yorumlarım da var adetime 2 hafta vardı bunlar vardı şuan hala devam ediyor şimdi 7 gün kaldı günüme hamilelik belirtisimidir
Test yaptın mı canım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
vücut sıcaklığının artması ve ardından midem bulanıyor sol kaşık ağrım var ama kramp tarzında afedersiniz akıntım çok geliyor du su normal da içerim ama bu sefer çok içiyorum arkadaşlar yumurtalarım çatlama olduktan sonra dönlendin mi bilmiyorum
Bilen biliyor zaten eski yorumlarım da var adetime 2 hafta vardı bunlar vardı şuan hala devam ediyor şimdi 7 gün kaldı günüme hamilelik belirtisimidir
Bunlar aynı zamanda enfeksiyon belirtisi bebeği kan testi yapmadan anlayamazsın azıcık sabret sonra bakarsın artık Rabbim gönlüne göre versin 😊

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Bunlar aynı zamanda enfeksiyon belirtisi bebeği kan testi yapmadan anlayamazsın azıcık sabret sonra bakarsın artık Rabbim gönlüne göre versin 😊
Enfeksiyon yok ki bende bide korunmasız ilişki yaşıyorum eşimle benim diğer adetim bitikten sonra 2 sonra başladım bu zamana kadar her gün ara ara beraberlik oldu

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyon yok ki bende bide korunmasız ilişki yaşıyorum eşimle benim diğer adetim bitikten sonra 2 sonra başladım bu zamana kadar her gün ara ara beraberlik oldu
Hamile kalmış olabilirsin ama enfeksiyonun da belirtileri akıntı kasıkta ağrı korunmasız ilişkiden çok rahat enfeksiyon da oluşabilir tahriş oluyor çünkü daha sık ve korunmasız yaptığınız için bu belirtilerle tek başına bebek var denemez adet geçtikten sonra kandan çıkar

Tüm sayfalar yüklendi.