Sorum var Zehirli ishalll !!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Zehirli ishalll !!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,194 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zehirli ishalll !!!
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Şuan hastanedeyim canım bişey yapamayız hamilesin dedi ısrar ettim sıvı kaybı falan olabilir dedim serum taktılar şimdi ne serumu diye sordum sıvı kaybı için sadece sıvıymıs ilaç değilmiş öyle teşekkür ederim
Sivi kaybi icin serum takmalari iyi olmus. Annemler ishal icin patates yerlermis. Bol miktarda su icmeye dikkat et.
Geçmiş olsun

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim kuzum 🤲🙏🌷 isim buldunmu naptin
Yok ya bulamadım dün ki öneriler hep internette gördüğüm isimlerdi zaten kafama yatan isim bulamadım bir türlü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sivi kaybi icin serum takmalari iyi olmus. Annemler ishal icin patates yerlermis. Bol miktarda su icmeye dikkat et.
Geçmiş olsun
Teşekkür ederim

Son düzenleme:

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sabah 5 ten beri sulu ishal oldum bildiğiniz su gibi ama ( kusura bakmayın) ve 4 defadır lavaboya gidiyorum geçmiyor da şimdi mide bulantısı da geldi kusma da eklenirse sıvı kaybı olcak diye çok korkuyorum netten baktım zehirli ishal belirtileri gibi görünüyor bildiğiniz bir yöntem var mı geçirmek için
Canm burda ne desem belki sorun olur normal ishal değil bu zehirli ishal birde hamilesin rabbim korusun bnm kızım zehirli ishale yakalandı 1 hafta hastanede 15 gün evde tedavi gördü çok zor atlattı bir görün doktora canm uygun bir tedavi bakarlar cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar