Zeynep Kamil'de perinatolojiye görünmek

• Konbuyu başlatan Esmacakmakk
  • Toplam 0 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esmacakmakk tarafından oluşturulan Zeynep Kamil'de perinatolojiye görünmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 464 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zeynep Kamil'de perinatolojiye görünmek
Konbuyu başlatan Esmacakmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esmacakmakk
E

Esmacakmakk

Guest
Merhaba. Doppler organ taramasına girmem gerek fakat özelde çok para vermek istemiyorum zeynep Kamil'de görünmek istiyorum ama direkt perinatolojiye randevu alınmıyormuş.

Yakın geçmişte aynı işlem için giden ve randevu alan olduysa yardım edebilir mi ilk nereye randevu aldınız? Hangi tarihte aldınız ve iki randevu Arası çok fark var mıydı?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba. Doppler organ taramasına girmem gerek fakat özelde çok para vermek istemiyorum zeynep Kamil'de görünmek istiyorum ama direkt perinatolojiye randevu alınmıyormuş.

Yakın geçmişte aynı işlem için giden ve randevu alan olduysa yardım edebilir mi ilk nereye randevu aldınız? Hangi tarihte aldınız ve iki randevu Arası çok fark var mıydı?
Ben gittim önce kadın doğum doktorunun kayıt açması gerekiyor iki hafta vardı randevularım arasında ama ben mhrs den aldığım için çabuk çıkma şansı oluyor eğer gitmediyseniz hala söylemek istedim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar