Zeytinyağı ve sarmısak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan_ tarafından oluşturulan Zeytinyağı ve sarmısak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 751 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zeytinyağı ve sarmısak
Konbuyu başlatan Canan_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum üşütmüş öksürüp duruyor doktora götürdüm ilaç verdi ama küçüğü 5 aylık oda arada öksürüyor onuda doktora gösterdim bişeyi yok dedi sarmısak ve zeytinyağı öksürüğü kesiyormuş deneyen varmı

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum üşütmüş öksürüp duruyor doktora götürdüm ilaç verdi ama küçüğü 5 aylık oda arada öksürüyor onuda doktora gösterdim bişeyi yok dedi sarmısak ve zeytinyağı öksürüğü kesiyormuş deneyen varmı
Canım bebekler dönem dönem ciger gelişiminden ötürü öksürüyor eğer hırıltısı burun akıntısı yoksa ilaç veya bitkisel karışımlar başlama bebek için mi soruyorsun abisi için mi çok anlamadım ama

Z

Zeynep123

Guest
Bebeklere bilemicem ama ben kendimde denedim gerçekten ise yaradı 2 gün yaptım 3. Gün rahatladım balgam attırıyor. Keçiboynuzu meyvesinin suyuda çok iyi geliyor. Ama bebeklere bilemiyorum işte

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzucum bak cezveye az tereygi koy erit biraz da pekmez koy ilisin bebegine duzenli icir direk kesiyor. Internetten bak istersen yaziyor

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kuzucum bak cezveye az tereygi koy erit biraz da pekmez koy ilisin bebegine duzenli icir direk kesiyor. Internetten bak istersen yaziyor
Sağol canım denicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hımm anladım canım onun için bilgim yok ama dediğim gibi bebekler keşfetmeyi sevdiği için öksürüyor olabilir hırıltı burun akıntısı yok ise korkmana gerek yok ben sağlık ocağına götürmüştüm öyle söylemişlerdi
Burun akıntısı yok ama çok az hırıltısı var abisinden bulaşır diye korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar