Zinco gaz damlası 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Zinco gaz damlası 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,534 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zinco gaz damlası 🤔
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel minanin annesi

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar benim kızımın çok gazi var o yüzden eşimden zinco gaz damlasını istedim kullanan varmı kullanan arkadaşlar memnunmusunuz lütfen acil cevap 🥺
Canım ben hiç bir gaz ilacını vermedim annem pazardan çörek otu yağı almıştı yeğenimde de oğlumda da sadece onu kullandık, emziği batırdım yağa o şekilde verdim

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar benim kızımın çok gazi var o yüzden eşimden zinco gaz damlasını istedim kullanan varmı kullanan arkadaşlar memnunmusunuz lütfen acil cevap 🥺
Cnm bnm bebeğim de çok gazliydi kullandım ama maalesef bizde pek işe yaramdi alle viando gaz dalması aldım o çok iyi geldi ama zinco bize iyi gelmedi diye senin bebise de iyi gelmiycek diye bsy yok inşallah sizde işe yarar 💜

Ben kullanıyorum canım çok memnunum +birde metsil kullanıyorum canım doktor ikisini de kullanabilirsin dedi zincoyu 5 damla veriyorum metsili 8 damla veriyorum ama metsili günde 2.3 kez veriyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Metsil damla nedir 30 ml’lik şişelerde bağırsaklarda oluşan gazın hızlı bir şekilde dışarı atılmasını sağlayan renkli sıvıdır. Bu damlanın rengi pembe ve homojen bir yapısı vardır, viskoz sıvı olarak tanımlanır. Gaz giderici ilaç grubuna dahildir. Bebeklerde ve çocuklarda sıklıkla kullanılmaktadır. Birçok çocuk doktoru yenidoğan bebeklere bu damlayı önermektedir. Bağırsaklarda oluşan sorunları giderdiği içinde müthiş bir rahatlatma etkisi de vardır. Kullanmayanların denemesi gereken bir ilaçtır.
Bı dene istersen canım ben çok faydasını gördüm bebeğim tam uyuyordu aradan 3 dk gecmeden ayağını karnına çekip çekip ikinip ağlıyordu çok şükür şimdi gaz problemimiz geçti canim

Ekli dosyalar

• 1641946650990..jpg
    1641946650990..jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 71
  • 1641946724205..jpg
    1641946724205..jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 71
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.