Sorum var Zorlanma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye taş tarafından oluşturulan Zorlanma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,354 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zorlanma
Konbuyu başlatan Rukiye taş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze🌸

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 1aylik ama birkaç gündür şiddetli karın ağrısı var gaz çıkarırken ve kakasını yaparken epey zorlanıyor doktor gaz damlası vermişti onu kullanıyoruz onun dışında böyle bir problem yaşayıpta farklı şeyler deneyenler varsa paylaşır mısınız benimle
Canım bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum bazen rahat çıkarsın diye sıcak suyla yıkıyorum karnına fön makinesi tutuyorum karnını sıcak tutmaya çalışıyorum beline popsuna masajlar yapıyorum inan damlaların faydası yok bi bağırsak geliştirici ilaç kullanıyorum ne olacak bu halimiz bilmiyorum açıkçası kimyon rezene ve zeytinyağı verenler var ben çekiniyorum ı yüzden hiç denemedim

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum bazen rahat çıkarsın diye sıcak suyla yıkıyorum karnına fön makinesi tutuyorum karnını sıcak tutmaya çalışıyorum beline popsuna masajlar yapıyorum inan damlaların faydası yok bi bağırsak geliştirici ilaç kullanıyorum ne olacak bu halimiz bilmiyorum açıkçası kimyon rezene ve zeytinyağı verenler var ben çekiniyorum ı yüzden hiç denemedim
Canım bende çok tereddüt ettim ama artık çocuk ağlamaktan ıkınmaktan helak oldu mecburen dün denedim biraz rahatladı rabbim yardımcımız olsun sana da çok geçmiş olsun

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım Allah razı olsun sen kimyonu nasıl verdin
Bi çay kaşığı kimyon 1 su bardağı su kaynat ve sonra Bi tatlı kaşığı şeker ilave et karıştır süz onu ver iki cay kaşığı tek ve sonra geri kalanı sende iç üstündeki gazı gideriyor (tarifini bu şekilde vermişlerdi canım bende öyle yaptım bir çay kaşığı verdim sadece )

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bi çay kaşığı kimyon 1 su bardağı su kaynat ve sonra Bi tatlı kaşığı şeker ilave et karıştır süz onu ver iki cay kaşığı tek ve sonra geri kalanı sende iç üstündeki gazı gideriyor (tarifini bu şekilde vermişlerdi canım bende öyle yaptım bir çay kaşığı verdim sadece )
Tamam canım çok teşekkür ederim 🤗

Gamze🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 1aylik ama birkaç gündür şiddetli karın ağrısı var gaz çıkarırken ve kakasını yaparken epey zorlanıyor doktor gaz damlası vermişti onu kullanıyoruz onun dışında böyle bir problem yaşayıpta farklı şeyler deneyenler varsa paylaşır mısınız benimle
Eltim şu sıralar aynı sorunları yaşıyordu ve benim oğlum kolikti hiç aklıma gelmez ki d vitamini gaz ve kabızlık yapsın meğer yapabliomş d vitaminini doktoruna danışarak bir süre verme Bir gözlemle bence sonra baktın ondan değiştirirsiniz markasını

Perihan saime

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğinizin karnına ve beline zeytin yağı sürup masaj yap cnm çok iyi geliyor orjinal zeytin yağı ama sabaha kadar da kalsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar