Eşime karşı çok soğudum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Eşime karşı çok soğudum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,263 kez görüntülenmiş, 119 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Eşime karşı çok soğudum
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Küfür filan mı etti ne yaptı hülya bu adam
Kuzum ben önceden vajinusmustum ilişkiye giremiyorddum Ayşem çok hastanede gittik psikolijik tedavi dahi aldım ama nafile çok uzun hikaye benimkisi ağlarsın oturur o derece özele gittik doktorun dediği şekilde ilişki oldu sonra bidaha olmadı sen kadınlık yapmayı öğren dedi bana seni çekmeye mecburmuyum dedi😥

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kuzum ben önceden vajinusmustum ilişkiye giremiyorddum Ayşem çok hastanede gittik psikolijik tedavi dahi aldım ama nafile çok uzun hikaye benimkisi ağlarsın oturur o derece özele gittik doktorun dediği şekilde ilişki oldu sonra bidaha olmadı sen kadınlık yapmayı öğren dedi bana seni çekmeye mecburmuyum dedi😥
İyi de rahatsızlığını biliyordu başta birde evladını kaybettin yani bu neyin derdi eşin de çekmeye mecbur değilse kapı orada defolup gitsin bazı erkekler deki bu beraberlik mantığını anlamıyorum ya abi hastalıkta sağlıkta dedikleri bu değil. Sana destek olup korkunu yenmen için yardım etmek yerine yaptığına bak

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Ahh cnm ya 😐
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi de rahatsızlığını biliyordu başta birde evladını kaybettin yani bu neyin derdi eşin de çekmeye mecbur değilse kapı orada defolup gitsin bazı erkekler deki bu beraberlik mantığını anlamıyorum ya abi hastalıkta sağlıkta dedikleri bu değil. Sana destek olup korkunu yenmen için yardım etmek yerine yaptığına bak
Ayn öyle vlla bazı erkeler malesef ki çok düşkün oluyorlar buda eşler arasında ister isgenz sorun oluyir

Tüm sayfalar yüklendi.