1 aylık bebekte kaka sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlaydaE tarafından oluşturulan 1 aylık bebekte kaka sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 455 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 aylık bebekte kaka sorunu
Konbuyu başlatan İlaydaE
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İlaydaE

İlaydaE

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar! Bebeyim 1 aylık formül mama kullanmaya bailadık fakat kabızlık sorunumuz vardı doktor başka marka önerdi fakat bugün kızım her yediğinde hemen kaka yapıyor 7 defa kakasını yaptı bu gün normalmi sizce?

IMG_20211008_183212.jpg

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar! Bebeyim 1 aylık formül mama kullanmaya bailadık fakat kabızlık sorunumuz vardı doktor başka marka önerdi fakat bugün kızım her yediğinde hemen kaka yapıyor 7 defa kakasını yaptı bu gün normalmi sizce?

Ekli dosyayı görüntüle 1118
Okadar süre kaka yapmamış çocuk içini boşaltana kadar yapar merak etme mamaya alıştıktan sonra 2 3 gün içerisinde normale dönecektir. Su verin dediler mi formül mamada su verin diyorlar çünkü

İlaydaE

Kayıtlı Üye
rank
Okadar süre kaka yapmamış çocuk içini boşaltana kadar yapar merak etme mamaya alıştıktan sonra 2 3 gün içerisinde normale dönecektir. Su verin dediler mi formül mamada su verin diyorlar çünkü
Evet su vermeye bakıyorum gaz içün damla verdi doktor kolil içinde ayrı var acaba onlardanmı oluyor diye düşündüm doktorumuzada ulaşamadık baya bi stres yaptım. İşhal olmasından korktum teşekkür ederim haklısınız nerdeyse 10 gün oluyor doğru mamayı bulamıyoruz kabızlıkla uraşıyoruz. Çok çok teşekkür ederim.

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Evet su vermeye bakıyorum gaz içün damla verdi doktor kolil içinde ayrı var acaba onlardanmı oluyor diye düşündüm doktorumuzada ulaşamadık baya bi stres yaptım. İşhal olmasından korktum teşekkür ederim haklısınız nerdeyse 10 gün oluyor doğru mamayı bulamıyoruz kabızlıkla uraşıyoruz. Çok çok teşekkür ederim.
Ne demek estağfurullah 😊

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum çok normal bebeğinin kakasi sarıya bile dönmüş ne güzel bu hersey yolunda demektir şu vermeyi ihmal etme yeterli korkulacak bisey yok yani rahat olabilirsin🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar