11 aylık bebekte inmemiş testis

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 11 aylık bebekte inmemiş testis başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 805 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 11 aylık bebekte inmemiş testis
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serpil hilmi

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar oğlumu pazar günü sünnet etmiştik sünnet öncesi ürolojiye götürüp Herhangi bir sıkıntı olmadığını söylemiştim ve biz Pazar günü sünneti gerçekleşmişti eve gelen sünnetçi Bebeğinizin testisi sağ taraftaki aşağıya inmemiş başına böyle bir şey gelen var mı Korkulacak bir şey mi oğlum da sünnet edildiği için iyileşmesini bekliyorum Doktora Tabii ki de götüreceğiz Ameliyat olmadan düzelebilir mi Ben de daha demin altını açtığında baktığımda sağ taraftaki inmemiş sol taraftaki olması gerektiği gibi bu zamana kadar hiç fark etmedim acaba doğuştan mı vardı Sonradan mı oluştu hiç bilmiyorum başına böyle bir şey Gelen varsa bana da yardımcı olursa çok sevinirim

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar oğlumu pazar günü sünnet etmiştik sünnet öncesi ürolojiye götürüp Herhangi bir sıkıntı olmadığını söylemiştim ve biz Pazar günü sünneti gerçekleşmişti eve gelen sünnetçi Bebeğinizin testisi sağ taraftaki aşağıya inmemiş başına böyle bir şey gelen var mı Korkulacak bir şey mi oğlum da sünnet edildiği için iyileşmesini bekliyorum Doktora Tabii ki de götüreceğiz Ameliyat olmadan düzelebilir mi Ben de daha demin altını açtığında baktığımda sağ taraftaki inmemiş sol taraftaki olması gerektiği gibi bu zamana kadar hiç fark etmedim acaba doğuştan mı vardı Sonradan mı oluştu hiç bilmiyorum başına böyle bir şey Gelen varsa bana da yardımcı olursa çok sevinirim
Kendiliğinden inmez ameliyat gerekiyor.benim oğlumda iki yaşındayken sünnet için diktara goturdugumde Dr söyledi.simdi üç buçuk yaşında iki ay önce hem ameliyat oldu yumurtalığıni aşağı indirdiler hemde sünnet oldu.

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun bir bilgim yok canim

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kendiliğinden inmez ameliyat gerekiyor.benim oğlumda iki yaşındayken sünnet için diktara goturdugumde Dr söyledi.simdi üç buçuk yaşında iki ay önce hem ameliyat oldu yumurtalığıni aşağı indirdiler hemde sünnet oldu.
Ben de kendiliğinden iner yana acaba herhangi bir masaj var mı diye başlık açtım İnşallah herhangi bir masajı vardır ama benim bebeğim sünnet oldu acaba bu sorunu olan sünnet olmaması mı gerekiyordu

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Ben de kendiliğinden iner yana acaba herhangi bir masaj var mı diye başlık açtım İnşallah herhangi bir masajı vardır ama benim bebeğim sünnet oldu acaba bu sorunu olan sünnet olmaması mı gerekiyordu
Benim oğlumun da bı tane yumurtası şişti su fıtığı diye soyleniyo iğneyle alıyorlar şişkinliğini korkulacak bişi yok

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Benim oğlumun da bı tane yumurtası şişti su fıtığı diye soyleniyo iğneyle alıyorlar şişkinliğini korkulacak bişi yok
Ya işte Bizimki su fıtığı değil bizimki yumurtalı yukarıdaymış ilmiyorum İnşallah Korkulacak bir şey yoktur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canim

Son düzenleme:

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Doktor yumuratligin yilukarada olduğunu spyledginde inmesini mi beklicez dedim yok dedi ameliyata edicez demistit.yanlis hatırlamıyorsam 1 yaşına kadar bekliyorlar inebilir diye .1 yaşından sonra inmediyse ameliyat ediyorlar.korkulack bişey yok.ama ertelememekte fayda var .yumurtaligi çok yukarda kalırsa susuz kalıp curuyebuliyormus.

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba 11 aylık canım hiç bakmadın mi ya da farketmedin ? Bizimkine de öyle dediler tam o Aralık düzeldi geri ama soğuk ta yukarı çıkıyordu çok şükür ikisi yan yana olurdu büyük birisi hiç degirirrken gördü mü? Oda görse derdi ay bir götür çok geçmiş olsun canim benim ya

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 11 aylık canım hiç bakmadın mi ya da farketmedin ? Bizimkine de öyle dediler tam o Aralık düzeldi geri ama soğuk ta yukarı çıkıyordu çok şükür ikisi yan yana olurdu büyük birisi hiç degirirrken gördü mü? Oda görse derdi ay bir götür çok geçmiş olsun canim benim ya
Canim bakıyorum ama bana normal geliyor ikisi ayni boyut da ama elleyipte mi anladi sunnetci anlamadim daha demin yine baktim ayni ama bilmiyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canim bakıyorum ama bana normal geliyor ikisi ayni boyut da ama elleyipte mi anladi sunnetci anlamadim daha demin yine baktim ayni ama bilmiyorum
Kuzum altta oluyor bak bir ikisi yanyana mi. ? Sorun olsa şimdiye zaten doktor muanesinde vs denirdi önceden yapılıyordu o zamn bize de dediler ama üşüyünce korkunca vs de yukarı çıkabilir ara ara bak

Tüm sayfalar yüklendi.