11 aylık bebekte inmemiş testis

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 11 aylık bebekte inmemiş testis başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 850 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 11 aylık bebekte inmemiş testis
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serpil hilmi
S

Serpil hilmi

Guest
Merhaba kızlar oğlumu pazar günü sünnet etmiştik sünnet öncesi ürolojiye götürüp Herhangi bir sıkıntı olmadığını söylemiştim ve biz Pazar günü sünneti gerçekleşmişti eve gelen sünnetçi Bebeğinizin testisi sağ taraftaki aşağıya inmemiş başına böyle bir şey gelen var mı Korkulacak bir şey mi oğlum da sünnet edildiği için iyileşmesini bekliyorum Doktora Tabii ki de götüreceğiz Ameliyat olmadan düzelebilir mi Ben de daha demin altını açtığında baktığımda sağ taraftaki inmemiş sol taraftaki olması gerektiği gibi bu zamana kadar hiç fark etmedim acaba doğuştan mı vardı Sonradan mı oluştu hiç bilmiyorum başına böyle bir şey Gelen varsa bana da yardımcı olursa çok sevinirim
Bunu daha anne karnında, tespit ediyorlar ve doğunca 6 ays, kadar inerse iniyor sonrası inmez 1 yaş geçmeden de ameliyat olması gerekıyor ısın uzmanı çocuk cerrahı bulun gece kalmayın. Onmelı olan ınmemıs testıs mı utangaç trstıs

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar