1 cm açıklık varmış 🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F♾️E♾️A tarafından oluşturulan 1 cm açıklık varmış 🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,428 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 cm açıklık varmış 🤭
Konbuyu başlatan F♾️E♾️A
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Oh hadi hayirlisi sag salim kucagina alirsin insallah 😍
Sağol canım 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşAllah hızlıca artar ve hiç sancı hissetmezsin 🤲
Amin inşallah canım 😘

Amin inşallah canım 😘
Alla bir avazda kurtarsın inşallah
İnşallah canım 😘

Amin inşallah canım 😘
İnşallah canım 😘
Aminn inşallah canım 😘

Amin inşallah canım 😘
İnşallah canım 😘
Aminn inşallah canım 😘

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38 haftalık geçen akşam aşağıya kafasıyla vuruyo bebek diyordum bugün doktora gittim 1 cm açıklık var dedi
Kafasını vurunca nasıl hissediyorsun canım benimde aşağıya vuruyor sürekli iki yandan Uyluk kemiğimin başında ve pelvis kemiklerimde aşırı bi baskı var sanki çenedim ayrılıyor gibi ilk doğumum olcak bilmiyorum hiç bişey o yüzden benzer şeyler olunca soruyorum bilenlere 36+4 benim erken biraz ama çok da değil diyorlar 😔

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Kafasını vurunca nasıl hissediyorsun canım benimde aşağıya vuruyor sürekli iki yandan Uyluk kemiğimin başında ve pelvis kemiklerimde aşırı bi baskı var sanki çenedim ayrılıyor gibi ilk doğumum olcak bilmiyorum hiç bişey o yüzden benzer şeyler olunca soruyorum bilenlere 36+4 benim erken biraz ama çok da değil diyorlar 😔
Sanki hemen içimden cikicakmis gibi hissediyorum küçük tuvaletini yaparsın ya o şekilde o bölge ayriliyo gibi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Sanki hemen içimden cikicakmis gibi hissediyorum küçük tuvaletini yaparsın ya o şekilde o bölge ayriliyo gibi
Korktum şimdi bende öyle deyince bak ben doktora demiştim bana çatın genişliyor o yüzden baskı hissedebilirsin demişti ama bu baskı öyle bi baskı da değil ki çenedim ayrılıyor kasıklarım da aynı sanki kasıklarımdan çıkacak gibi hissediyorum ama uyurken hissetmiyorum bunları hareket ederken böyle birde batma oluyor vajinada iğne gibi

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Korktum şimdi bende öyle deyince bak ben doktora demiştim bana çatın genişliyor o yüzden baskı hissedebilirsin demişti ama bu baskı öyle bi baskı da değil ki çenedim ayrılıyor kasıklarım da aynı sanki kasıklarımdan çıkacak gibi hissediyorum ama uyurken hissetmiyorum bunları hareket ederken böyle birde batma oluyor vajinada iğne gibi
Benim hep erken doğum riskim vardi canım bu sebepten ötürü ama bikac gundur kasılma oldu dediğim gibi bebek gerilip kafasını geleceği yere vurmaya başladı çıkmaya çalışıyormuş gibi zamanida geldiği için alttan muane oldum bugün doktor bazen su ve kan olmadan da açılma olabiliyor kontrol edelim dedi bakıldı ve 1 cm açılma vardı

Sağsali kucağına alırsın inşaAllah canım.Bizede dua et canım🤗
Amin sağol canım Allah hepinizin gonlune göre versin inşallah ederim Allah'ın izniyle

Sağsali kucağına alırsın inşaAllah canım.Bizede dua et canım🤗
Amin sağol canım Allah hepinizin gonlune göre versin inşallah ederim Allah'ın izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.