Kızlar 1 cm açıklık varken ne zaman doğum yaptiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F♾️E♾️A tarafından oluşturulan Kızlar 1 cm açıklık varken ne zaman doğum yaptiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,632 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 1 cm açıklık varken ne zaman doğum yaptiniz
Konbuyu başlatan F♾️E♾️A
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedazh

Kehribal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 1 cm açıklık varken ne zaman doğum yaptıniz acaba bilgisi

Kızlar merhaba 1 cm açıklık varken ne zaman doğum yaptıniz acaba bilgisi olan var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum için gittiğimde ebe ölçtü 2 3 cm ölçtü vardiya değişti diğer ebe de 1 2 ölçtü hepsinin ölçüsü farklı yani ama her doğum farklı oluyor Nişan diye birşey var duydun mu hiç ondan sonra sancılar başlamıştı bende 2 3 cm iken 5 saat sonra doğurdum yani

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank

Doğum için gittiğimde ebe ölçtü 2 3 cm ölçtü vardiya değişti diğer ebe de 1 2 ölçtü hepsinin ölçüsü farklı yani ama her doğum farklı oluyor Nişan diye birşey var duydun mu hiç ondan sonra sancılar başlamıştı bende 2 3 cm iken 5 saat sonra doğurdum yani
Benim 2 cm acilmam olmuştu 36 hafta. Tam 40 haftamda doqumum olmustu Doquma qittiqmdede 4 cm olmuştu.

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 1 cm açıklık varken ne zaman doğum yaptıniz acaba bilgisi olan var mı
İki gündür hafif sancılar var 3.5 cm açıklık var denildi hastaneye yatırdılar ben imza atıp çıktım ve bugün sancı kesildi çatı muayenesinden sonra bir iki damla koyu renk kanama oldu ama hala bekliyorum rabbim hepimizin yardımcısı olsun ☺️🤲

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
İki gündür hafif sancılar var 3.5 cm açıklık var denildi hastaneye yatırdılar ben imza atıp çıktım ve bugün sancı kesildi çatı muayenesinden sonra bir iki damla koyu renk kanama oldu ama hala bekliyorum rabbim hepimizin yardımcısı olsun ☺️🤲
Amin inşallah canım bebislerin gelesileri yok😄

1 cm acılma varken nisanda geldi sancım baslamıstı gece oglen 3 e dogru dogum yapmıstım
Benim Nisan gelmedi

Benim 2 cm acilmam olmuştu 36 hafta. Tam 40 haftamda doqumum olmustu Doquma qittiqmdede 4 cm olmuştu.
Benimde daha sürecek gibi galiba

Ya ne güzel darısı bekleyen herkese olsun

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canım bebislerin gelesileri yok😄

Benim Nisan gelmedi

Ya ne güzel darısı bekleyen herkese olsun
Benim esim askeerdeydi normal rutin is qorurdum eşim daqıtima qeldi 10 qünlüqne 10 qün boyunca haret yürüyüş suquat yaptım qideceqi qün kontrolum wardi tam 40 haftaliktm 4 cm acilmam olmstu doquma almslardi. Eşim 10qunde babalik izni alıp kalmıştı . 🤗 Yani bol bol hareket halinde olursaniz baslatrsinz sannimca doqumu😊

Tüm sayfalar yüklendi.