Kızlar 1 cm açıklık varken ne zaman doğum yaptiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F♾️E♾️A tarafından oluşturulan Kızlar 1 cm açıklık varken ne zaman doğum yaptiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,653 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 1 cm açıklık varken ne zaman doğum yaptiniz
Konbuyu başlatan F♾️E♾️A
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedazh

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Bende en son 35+5te qittim yapılmadı 2ci qebeliqim. Şuan 36+6daym haftaya qitcem bnde merak ettim benimde ilk qebelqmde 36 haftalikken 2cm acilmam olmuştu üstüne düşüp hareket ettikçe 1 hafta içinde doqumum olmustu 40 haftamda. 38 oluyum öyle yapayım yine diyrum ama baklm sıcak duş alın eqilip kalkın sürekli
Ah neler yapıyorum bakalım ☺️Sağlıkla belki ansızın gelir miniğim

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk doğumumdu sabah muanede 1 cm acilmam olduğu söylendi vede doğumun hemen olmayacağını genelde ilk gebeliklerde birkaç gün sürebilir dedi bende hastanede yatıyordum çevremdeki insanlar 1 cm açılma birkaç gün sürer dediler ta ki ben o günün gecesi 3.30 da doğum haneye 8 cm açılma ile gittim hemşire şok olmuştu 1 cm den 8 cm olmasina😆 şuan 2 haftaligiz bebegmle😍
Maşallah benim 2 gün oldu hala bişey yok

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende pazartesi günü dr çatı muayenesi yaptı 2,5 cm açıklık var dedi 3,4 güne doğar dedi sancılarım oluyor sguat yapıyorum çok hurma yiyorum merdiven inip çıkıyorum ama bilmiyorum halen giden gelen yok salı günü kontrole gideceğim . Halbuki 2. Doğumum ama neden açılmam hızlı ilerlemiyor bilmiyorum
Sancı çıkmasına göre mi yoksa vakti geldi diyemi çatı muayenesi yapıyorlar

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
B
Bende pazartesi günü dr çatı muayenesi yaptı 2,5 cm açıklık var dedi 3,4 güne doğar dedi sancılarım oluyor sguat yapıyorum çok hurma yiyorum merdiven inip çıkıyorum ama bilmiyorum halen giden gelen yok salı günü kontrole gideceğim . Halbuki 2. Doğumum ama neden açılmam hızlı ilerlemiyor

Son haftalara girdiğim için yapılırmı diye merak ediyorum 37 haftayım teşekkürler
Doktordan doktora değişiyor bazıları yapıyor bazıları yapmıyor ama ağrın varsa ya da kendini rahat hissetmiyorsan bakıyorlar her ihtimale karşı

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
B

Doktordan doktora değişiyor bazıları yapıyor bazıları yapmıyor ama ağrın varsa ya da kendini rahat hissetmiyorsan bakıyorlar her ihtimale karşı
Pek sancım yok sadece aşağı tarafta baskı ve kemik ağrıları var onu sorduğumda da çatı genişlemesi dedi yalancı kasılmalar bile olmuyor diyebilirim öyle adet ağrısı falan hiç yok sadece mesane baskısı bazen iğne batması gibi acılar kemik ağrıları

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar