1 cm açılma ile yatış yaptılar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Keziban tarafından oluşturulan 1 cm açılma ile yatış yaptılar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,624 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 cm açılma ile yatış yaptılar
Konbuyu başlatan Keziban
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Yaa benim ilk çok bilgisizim o yüzden acilmam hala 1 cm ama ne zman doğar 😓
İlkler hep öyle olur açılman geç olabilir. Benimde ilk doğumumda baya bi geç açılmam oldu suni sancı vermelerine rağmen. Şimdi ikinciye hamileyim bakalım bu nasıl olacak. 2.si daha kolay olur diyorlar bakalım göreceğiz. 36+6 haftalık benim ki

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ilk gebeligim suyum çok az sızıntı gibi geliyo 1 cm acilmam var yatış verdi doktor böyle bir durum yaşayan var mi?
Benim bundan 9 yıl önce ilk kizim da acilmam vardı 1.5 cm doktor yatis dedi bende inat etmiştim o zaman sancı yok suyum da gelmedi diye yatmadim çıktım eve geldim aradan 3 gün geçti acilmam 4 cm olmuştu ama sancı su gene yoktu bu sefer de doktor inatlasti benimle doğumu yaptirmayacam diye kaç hastane dolasmistim o zamanlar doğumu yapabilmek için aman deyim ihmal etme sakın sağlıkla al kucağına bebeğini cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar