28+1 günlük hamileyim . 1 cm açılmam varmış.

• Konbuyu başlatan Sevilay kutluca
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevilay kutluca tarafından oluşturulan 28+1 günlük hamileyim . 1 cm açılmam varmış. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,559 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 28+1 günlük hamileyim . 1 cm açılmam varmış.
Konbuyu başlatan Sevilay kutluca
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
S

Sevilay kutluca

Guest
Arkadaşlar bugün doktor kontrolünde 1 cm açıklığim olduğunu söyledi ve iğne verdi . Magnezyum birde verdi. Ben 2. Ayımdan beri bel ağrısı çok yaşıyorum.yurusem belime ,iş yapsam belime,yere otursam belime ağrı vuruyor.korkuyorum şimdi birsey olursa diye. Böyle durumla karşılaşan ve düzelen oldumu? Cevap için teşekkürler şimdiden.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bugün doktor kontrolünde 1 cm açıklığim olduğunu söyledi ve iğne verdi . Magnezyum birde verdi. Ben 2. Ayımdan beri bel ağrısı çok yaşıyorum.yurusem belime ,iş yapsam belime,yere otursam belime ağrı vuruyor.korkuyorum şimdi birsey olursa diye. Böyle durumla karşılaşan ve düzelen oldumu? Cevap için teşekkürler şimdiden.
Çok küçükmüş daha canım düzenli kullan ilaçlarını ihmal etme. Bel ağrısı yüzünden mi oluyor 🙄 bende de aşırı oluyor bel ağrısı Dr normal diyordu sen öyle deyince korktum bizde 27deyiz daha 🙄 magnezyum ağrılarına iyi gelir iğne de erken doğum önleyicidir aksatma geçmiş olsun

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun dinlenmen gerektiği söylemedi mi benimde 1cm lik açılmam vardı ilaç filan verdiler bol sıvı tüketimi ve dinlenmem gerektiğini söyledi

S

Sevilayyy

Guest
Çok küçükmüş daha canım düzenli kullan ilaçlarını ihmal etme. Bel ağrısı yüzünden mi oluyor 🙄 bende de aşırı oluyor bel ağrısı Dr normal diyordu sen öyle deyince korktum bizde 27deyiz daha 🙄 magnezyum ağrılarına iyi gelir iğne de erken doğum önleyicidir aksatma geçmiş olsun
Aynen cnm çok küçük bu beni korkuttu. Bel ağrım ilk hamileligimde doğum sancim belden vurmuştu öyle kaldı bende. Bunda da erken başladı ne yapsam belim çok ağrıyor.bele yuklendigim gibi alttan 2 kez ağrı vurdu. Demekki o ara oldu açılma. Dinleneceksin dedi ağır iş yapma dedi.kontrol altında olucam bakalim sağolasın bu arada.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Aynen cnm çok küçük bu beni korkuttu. Bel ağrım ilk hamileligimde doğum sancim belden vurmuştu öyle kaldı bende. Bunda da erken başladı ne yapsam belim çok ağrıyor.bele yuklendigim gibi alttan 2 kez ağrı vurdu. Demekki o ara oldu açılma. Dinleneceksin dedi ağır iş yapma dedi.kontrol altında olucam bakalim sağolasın bu arada.
Geçmiş olsun canım ya çok dikkat et yorma kendini istirahat et sürekli. İnşallah bi sorun olmaz ağrın sancın artarsa ihmal etme hemen git tekrar rabbim zamanında sağlıkla kavuştursun yavruna inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar