1 haftalık bebegım anjiyo oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hellboy. tarafından oluşturulan 1 haftalık bebegım anjiyo oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,178 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 haftalık bebegım anjiyo oldu
Konbuyu başlatan Hellboy.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar pazartesi doğum yaptım 35+2 günlükken bebeğim kuveze alınmıştı cumartesi günü çıkardılar pazar gece bebeğim hiç uyumadı hiç bir şekile emmedi hiç bir şekilde mememi tutmadı sabahına hemen sağlık ocağına goturdum ama bebeğim sapsarıydı orda hastaneye götürün dediler hastaneye gıttık direk bebeğimin yüzüne bakıp ne oldu buna diyip dırek yoğun bakıma aldılar kalp damarı tıkanmış bacaklarına kan gitmiyormuş anju olması lazımmış kalbinde de 2 delik varmış bu durumu yaşayan var mı veya goren duyan bebeğim makinaya bağlı mama verilmiyor serumla besleniyor lütfen dua edin duanıza ihtiyacım var yasin okuya bilen varsa okusun benim yanımda sadece 1 bucuk gün kaldı doyamadım ben ona Allahım kimseyi evladıyla sınamasın bilgisi olan yazabilir mı
Rabbim bu mubarek ayda şafi ismiyle şifa versin insallah bebegine cnn insallah cabucak iyileşir kuzun

Tüm sayfalar yüklendi.