Sorum var 1 sene sonra

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan 1 sene sonra başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 872 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 sene sonra
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
en son 1 sene önce gitmiştim babamlara ve bugun yine gidecem özledim babamlari neden gelmiyosun diyolar surekli ama gitmek istemiyorum biyandanda cunki bizim babamlarda kavga gurultu eksik olmuyo giddigim zaman cocuklarim cok etkileniyo ben huzursuz oluyorum sanki bu tartişma benim yuzumden cikmiş gibi hissediyorum onun icin hic gitmek istemiyorum cocuklarim cok istiyo herzaman eşime baba bizi anneannemlere gotur diyolar ben istemedigimi soyluyorum ama neden gitmek istemedigimi soyliyemiyoeum hep bahanelerle babam hasta cocuklar ses yapiyo babam yaşli sesi kaldirmiyo diyorum ben biliyorumki gittigim zaman huzur bulamicam ama bu gun koca 1 seneden sonra gidiyorum inşallah herzamankinden biraz daha farklıolur evde hic huzursuzluk cikmaz
Benim annemle babamda aynı bir bakarsın çok iyiler bir bakarsın kavga ediyorlar ama ben bekarkende böyleydi alıştım artık boşver kavgalarını canım dünyada ölüm var birinden birini kaybettin mi gitmedin diye pişman olursun ben neredeyse 2 aydır annemlerdeyim baktım baģırışıyorlar hemen olaya müdahale ediyorum konuyu değiştiriyorum takma sende boşver onlar iyi olsun çocuklarıda uzaklaştır tartışma çıkarsa

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar