Sorum var 1 temmuza gun aldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yagmurun annesi tarafından oluşturulan 1 temmuza gun aldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 834 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 temmuza gun aldim
Konbuyu başlatan Yagmurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarr 1 temmuza gun verdi bugun doktorum 38+3 olcaz o gun ikinci dogum ama cok heyecan var dua edelim birbirimize insallah 🥰
Ayyy inş bir avazda doğursun canım çok kolay olur doğumun. Bende inş carsamba günü gittiğimde doktor açılmaları bakarak yatış felan vermezse 4 yada 5 temmuz doğum olucak. Çok heyecanlıyım bende bebisi merak ne yalan söyleyip birazda korku var muayenelerden dolayı ediyorum. Rabbim yardımcımız olsun

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy inş bir avazda doğursun canım çok kolay olur doğumun. Bende inş carsamba günü gittiğimde doktor açılmaları bakarak yatış felan vermezse 4 yada 5 temmuz doğum olucak. Çok heyecanlıyım bende bebisi merak ne yalan söyleyip birazda korku var muayenelerden dolayı ediyorum. Rabbim yardımcımız olsun
5 temmuza banada gün verdiler suni sanci verecekler galiba o güne kadar doğurmazsam. Hala bir belirti yok. :) Allah yardımcın olsun inşallah. Tek avazda doğar bebisin.

Tüm sayfalar yüklendi.