1 yas bebeğim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eylül Anneleri kategorisinde Sibelhasan0909 tarafından oluşturulan 1 yas bebeğim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 253 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eylül Anneleri
Konu Başlığı 1 yas bebeğim
Konbuyu başlatan Sibelhasan0909
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
1 yas bebeginiz neler yapıyor komutlarını anlıyormu benim kızım adına pek tepki vermiyor çok vurdum duymaz işi düşünce yanıma gelir sizde nasıl
Benim oğlum yaklaşık bir buçuk yaşında ismine tepki vermeye başladı şuan iki buçuk yaşında daha yeni ismini biliyor ve söylemeye çalışıyor, daha küçük bence biraz zaman tanı o şuan herşeyi çevreyi keşfetme dönemin de , inan yavaş yavaş büyüyüp daha çok alışıyorlar bize zamanla yani , oğlum büyüdükçe bana daha çok ihtiyaç duyuyor ve daha çok alıştı

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
1 yas bebeginiz neler yapıyor komutlarını anlıyormu benim kızım adına pek tepki vermiyor çok vurdum duymaz işi düşünce yanıma gelir sizde nasıl
Canım bebeklikten beri adi ile hitap ettin mi ? Benimki 5 aylık adını söyleyince dönüp bakıyor genel de çoğunlukla bazı çocuklar tam da dediğin gibi oluyor cnm

Sibelhasan0909

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeklikten beri adi ile hitap ettin mi ? Benimki 5 aylık adını söyleyince dönüp bakıyor genel de çoğunlukla bazı çocuklar tam da dediğin gibi oluyor cnm
Ediyordum ama nebilm cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim oğlum yaklaşık bir buçuk yaşında ismine tepki vermeye başladı şuan iki buçuk yaşında daha yeni ismini biliyor ve söylemeye çalışıyor, daha küçük bence biraz zaman tanı o şuan herşeyi çevreyi keşfetme dönemin de , inan yavaş yavaş büyüyüp daha çok alışıyorlar bize zamanla yani , oğlum büyüdükçe bana daha çok ihtiyaç duyuyor ve daha çok alıştı
Anladım teşekkürler cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim oğlum 17 aylık işine geline bir kere kayra dememize bakqr işine gelmeyince isterswn20 kez çağır asla bakmaz 😂😂ama komutlara uyar gel git getir otur ye yeme bekle gibi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Emin ol şimdiki çocukların geleni öyle canım çünkü dışarıya daha duyarlilar benim kızımda bazen beni hiç takmıyor açıkçası oyun oynarken feln hiç umrunda olmuyorum ama emcegi zaman anne meme diye 4 dönüyor yanımda🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar