1 yaş doğum günü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan 1 yaş doğum günü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,002 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı 1 yaş doğum günü
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Masa süslemesi falan hazır gelicek ben karismicam hiç bana bir tek ev temizliği ve ikram hazırlama kalacak 🙈😀
Oo çok güzel bende konsept almıştım herşeyi içindeydi ama yine zincir balon masanın örtüsü filan kendim bir iki ekleme yapmıştım. Hazır olması çokta yormuyor. Zaten ev temizliği baskı başına yorucu 😐

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Oo çok güzel bende konsept almıştım herşeyi içindeydi ama yine zincir balon masanın örtüsü filan kendim bir iki ekleme yapmıştım. Hazır olması çokta yormuyor. Zaten ev temizliği baskı başına yorucu 😐
Aynen ne var evde temizliği zaten 1 gün önceden silsen bile ya bir bakıyorsun yine heryer toz içinde kalmis anlam veremiyorum hiç 😀 dediğin gbi listeyi dağıttım bana düşen kısır midye börek tuzlu kurabiye gül tatlısı 😀 yine fazla kalmis

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kuzular aselimin 1 yaş doğum günü olucak ayın 20 sinde pastası falan sipariş verdim süslemeler siparis verildi Tek sorun menü neelr yapıcam karar veremiyorum şimdiden liste hazırlamam lazım ki sorun yasamiyim kafam karışmasın güzel kolay tarifler bekliyorum sizden 😀 yakın olann gele bilen anneler valla gelsin ne kdsr güzel olur du
Pasta ne kadar tatlis🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen ne var evde temizliği zaten 1 gün önceden silsen bile ya bir bakıyorsun yine heryer toz içinde kalmis anlam veremiyorum hiç 😀 dediğin gbi listeyi dağıttım bana düşen kısır midye börek tuzlu kurabiye gül tatlısı 😀 yine fazla kalmis
Ay o toz meselesi heleki mobilyalar aynalı ise hergün toz al ama ben kolayını buldum 🤣İyi yapmışsın canım gül tatlısı zor kız şekli filan başka kolay bişey bul yine şerbetli

Kuzular aselimin 1 yaş doğum günü olucak ayın 20 sinde pastası falan sipariş verdim süslemeler siparis verildi Tek sorun menü neelr yapıcam karar veremiyorum şimdiden liste hazırlamam lazım ki sorun yasamiyim kafam karışmasın güzel kolay tarifler bekliyorum sizden 😀 yakın olann gele bilen anneler valla gelsin ne kdsr güzel olur du
Pastasına bayıldımmmmm😘👸 İyi ki doğmuş Asel kuş 👸 Canım irmik tatlısı kolay bi tarif yapabilirsin, havuç topları yapabilirsin , tuzlu kurabiye , sarma 😀😍

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızımın doğum günü için börek sarma kurabiye gelin bohçası tatlısı yaptım abim çiğ köfte yapmıştı birde çilek alıp üstünü çikolatayla kaplamıştım fikir olsun canım

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızımın doğum günü için börek sarma kurabiye gelin bohçası tatlısı yaptım abim çiğ köfte yapmıştı birde çilek alıp üstünü çikolatayla kaplamıştım fikir olsun canım
Çiğköfte yerine yapa bilirsem yetisirsem mercimek köftesi istiyorum bakalm kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pastasına bayıldımmmmm😘👸 İyi ki doğmuş Asel kuş 👸 Canım irmik tatlısı kolay bi tarif yapabilirsin, havuç topları yapabilirsin , tuzlu kurabiye , sarma 😀😍
Sarmayı yengeme kitledim😀 valla en zoru o valla kuzum çok saol nice sağlıklı yaşları olsun inşallah

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Pastanın fiyattı ne kadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar