1 yaş doğum günü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan 1 yaş doğum günü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 941 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı 1 yaş doğum günü
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çiğköfte yerine yapa bilirsem yetisirsem mercimek köftesi istiyorum bakalm kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sarmayı yengeme kitledim😀 valla en zoru o valla kuzum çok saol nice sağlıklı yaşları olsun inşallah
Aynen canım oda çok güzel şimdiden iyiki doğmuş prenses nice mutlu huzurlu sağlıklı seneleri olsun inşallah ❤❤

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay o toz meselesi heleki mobilyalar aynalı ise hergün toz al ama ben kolayını buldum 🤣İyi yapmışsın canım gül tatlısı zor kız şekli filan başka kolay bişey bul yine şerbetli
Kolayı neymis kız şöyle hele 😂😂benim hepsi aynalı lanet olsun diyorum ya lanettt😂😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kolayı neymis kız şöyle hele 😂😂benim hepsi aynalı lanet olsun diyorum ya lanettt😂😂
Ay bende çok şık duruyor diye aldım ama temizliği böö geldi artık 😐. İnternetten aldım sopa gibi uzun etrafına havlu gibi tüylü bez sarılı kıvrılıyor da onla hergün ya da iki güne bir bir kere sürüyorum tozu alıyor kirlenince de cırt cırtlı makineye atıyorum pratik oldu benim için

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay bende çok şık duruyor diye aldım ama temizliği böö geldi artık 😐. İnternetten aldım sopa gibi uzun etrafına havlu gibi tüylü bez sarılı kıvrılıyor da onla hergün ya da iki güne bir bir kere sürüyorum tozu alıyor kirlenince de cırt cırtlı makineye atıyorum pratik oldu benim için
Oyy mis sık duruyor zaten hemde çok. 😍😍. Ama temizliği çok zor

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
O nası bişeymiş ya kesin bildiğim bişidir ama şuan bilemedim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-10-20-35-15-899_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-11-10-20-35-15-899_trendyol.com.jpg
    365.1 KB · Görüntüleme: 45
Tüm sayfalar yüklendi.