1 yaş huzursuzluk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 1 yaş huzursuzluk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 586 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 yaş huzursuzluk
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar Oğlum bir buçuk haftaya yakın biraz kırgınlığı vardı öksürüyordu Onlar geçti bu 3-4 gündür de ayrı bir huzursuzluğu var sürekli kazaklarının kollarını ağzına götürmeye çalışıyor ısırmaya çalışıyor şu anda biraz ateşi var doktora da daha götürmedim acaba bu diş mi Yoksa herhangi bir yerim ağrıyor sürekli de eli ağzında 6 tane diş çıkardı hiç bu kadar rahatsızlanmamıştı acaba Dişten dolayı mı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İyi akşamlar kızlar Oğlum bir buçuk haftaya yakın biraz kırgınlığı vardı öksürüyordu Onlar geçti bu 3-4 gündür de ayrı bir huzursuzluğu var sürekli kazaklarının kollarını ağzına götürmeye çalışıyor ısırmaya çalışıyor şu anda biraz ateşi var doktora da daha götürmedim acaba bu diş mi Yoksa herhangi bir yerim ağrıyor sürekli de eli ağzında 6 tane diş çıkardı hiç bu kadar rahatsızlanmamıştı acaba Dişten dolayı mı
Azı dişi geliyor olabilir kayra da bahsettiğin gibi olmuştu biz tam 1 ay uğraştık o dişler çıkarmak için ateş, ishal huysuzluk sürekli ağlama sürekli emme isteği

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Azı dişi geliyor olabilir kayra da bahsettiğin gibi olmuştu biz tam 1 ay uğraştık o dişler çıkarmak için ateş, ishal huysuzluk sürekli ağlama sürekli emme isteği
Ayşenur kucağından inmiyor sürekli ağlıyor huzursuzluğu var bu azı dişi ise eğer ne kadar kötü bir şeymiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun ya canım benim evet diş olblr canım benim kötü ya diş gerçekten
6 tane diş çıkardı hiç bu kadar zorlanmamıştı bu azı dişi ise Allah yardım etsin o zaman çocuklara bir annelere de

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ayşenur kucağından inmiyor sürekli ağlıyor huzursuzluğu var bu azı dişi ise eğer ne kadar kötü bir şeymiş

6 tane diş çıkardı hiç bu kadar zorlanmamıştı bu azı dişi ise Allah yardım etsin o zaman çocuklara bir annelere de
Evet canım çok zor biz çok zorlandık vs birde köyde iken çıkmaya başladı sürekli kucak istedi yani düşün

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım çok zor biz çok zorlandık vs birde köyde iken çıkmaya başladı sürekli kucak istedi yani düşün
Ayşenur İnanır mısın Benim oğlum da sürekli kucak istiyor kucağımdan inmiyor Başını da göğsüme yaslıyor Yani bir dakika bile olsun yanımdan ayrılmıyor ama azı dişlerini de göremiyorum ağzını açmama izin vermiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ayşenur İnanır mısın Benim oğlum da sürekli kucak istiyor kucağımdan inmiyor Başını da göğsüme yaslıyor Yani bir dakika bile olsun yanımdan ayrılmıyor ama azı dişlerini de göremiyorum ağzını açmama izin vermiyor
Çıkınca görürsün biz çıkana kadar o olduğunu anlamadık 😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Amin amin inşallah canım benim evet azı dişi çok zorluyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen katılıyorum azı dişleri gerçekten çok zor oluyor Adem'in de çok zorlu geçmişti diğer dişlerine nazaran

Tüm sayfalar yüklendi.