1 yaş huzursuzluk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 1 yaş huzursuzluk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 586 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 yaş huzursuzluk
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İyi akşamlar kızlar Oğlum bir buçuk haftaya yakın biraz kırgınlığı vardı öksürüyordu Onlar geçti bu 3-4 gündür de ayrı bir huzursuzluğu var sürekli kazaklarının kollarını ağzına götürmeye çalışıyor ısırmaya çalışıyor şu anda biraz ateşi var doktora da daha götürmedim acaba bu diş mi Yoksa herhangi bir yerim ağrıyor sürekli de eli ağzında 6 tane diş çıkardı hiç bu kadar rahatsızlanmamıştı acaba Dişten dolayı mı
Aman Allahım kimleri görüyorum 🫣🤭
Kuzu dişten olabilir azı dişleri köpek dişleri en zor dişler takip et duruma göre doktora götürsun çabucak çıkarsın dişlerini kuzu ağrısız sizisiz🤲🙏♥️

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Aman Allahım kimleri görüyorum 🫣🤭
Kuzu dişten olabilir azı dişleri köpek dişleri en zor dişler takip et duruma göre doktora götürsun çabucak çıkarsın dişlerini kuzu ağrısız sizisiz🤲🙏♥️
Beni beni görüyorsun 😅😅 ay canim çok zor birde elim yanlışlıkla kulağına değdi çok ağladı diş ağrısı kulagami atiyor yoksa kulagimi ağrıyor

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar Oğlum bir buçuk haftaya yakın biraz kırgınlığı vardı öksürüyordu Onlar geçti bu 3-4 gündür de ayrı bir huzursuzluğu var sürekli kazaklarının kollarını ağzına götürmeye çalışıyor ısırmaya çalışıyor şu anda biraz ateşi var doktora da daha götürmedim acaba bu diş mi Yoksa herhangi bir yerim ağrıyor sürekli de eli ağzında 6 tane diş çıkardı hiç bu kadar rahatsızlanmamıştı acaba Dişten dolayı mı
Evet azı dişi çıkıyor o yüzden benimde kızımda aynı oldu hala ara sıra oluyor ne olsa ağzına sokuyor🤦‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Beni beni görüyorsun 😅😅 ay canim çok zor birde elim yanlışlıkla kulağına değdi çok ağladı diş ağrısı kulagami atiyor yoksa kulagimi ağrıyor
Aynı kulağada vuruyor ateşide çıkarıyor hepsi diş yüzünden

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Evet azı dişi çıkıyor o yüzden benimde kızımda aynı oldu hala ara sıra oluyor ne olsa ağzına sokuyor🤦‍♀️

Ne zormuş bu azi dişler oğlum maf oldu

Sorma canım rabbim yardım ediyor bir şekilde kurban olduğum Allah o kadar sabırsız ve sinirli olmama rağmen evladima iyi bir annelik yapıyor isem Rabbime binlerce kez şükürler olsun
Elbette çok zorlandığım zamanlar oluyor ama bunada şükür
Aynen öyle canim RABBİM yardim etsin bizlere

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.