🤯 1 Yaş sendromu 😩😫

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan 🤯 1 Yaş sendromu 😩😫 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 504 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 🤯 1 Yaş sendromu 😩😫
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ne ergenlik ama 😭😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu çocukların sendromları neden hiç bitmiyor acaba 🤔🤔😫😂
Gözümün içine baka baka inadına kizacagim şeyi yapıyor 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bazı bebekler sakin oluyor hepsi aynı olmuyor benimki anne karnında bile duramadı erken doğdu dah o zamandan belliydi yani canımıza okuyacağı. siz rahat atlatırsınız inşaAllah 💕
Severim onun ergenliligi gecici bir durum annesi gecicektir insallah

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 gün sonra oğlum 1 yaşına giriyor ve son 1 haftadır yemek yemiyor sürekli ağlama huzursuzluk gündüzleri uyumama herşeyi kendi yapma isteği. Elinden yemek yememe. Elimden tutup yürümeme gibi birsürü sorun yaşıyorum biraz araştırdım ve 1 yaş sendromuna girdiğini öğrendim bu dönemi atlatan var mı varsa nasıl atlattınız merak ediyorum artık kafayı yemek üzereyim sabah ağlamaya başlıyor ve akşam yatana kadar sürekli ağlıyor. Göz göze geldiğimizde gülümsüyorum ona bile ağlıyor. Artık iyice sinirlerim bozuldu 🤯😩
Cnm biz 13 aylik olduk hala huzursuz duzensiz uyku acaba bnmkidemi bir yaş sendromuna girdide cikamiyor acaba😄😄valla ne atak haftalari bitiyor ne sendromlari bitiyor bittik artik Allah yardimcimiz olsun

Cnm biz 13 aylik olduk hala huzursuz duzensiz uyku acaba bnmkidemi bir yaş sendromuna girdide cikamiyor acaba😄😄valla ne atak haftalari bitiyor ne sendromlari bitiyor bittik artik Allah yardimcimiz olsun
Daha bunun 2 yaş denromu var dişi var ara hastalıkları var hergün ayrı bir olay gerçekten Allah güç kuvvet versin 1 haftadır gece uyku uyumuyoruz gündüzleri söylemeye gerek yok artık bayılacakmiş gibi hissediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar