Sorum var 1 yıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan 1 yıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,325 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 yıl
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47
Kızlar tek yazamıyorum kusura bakmayın kızım kolik olduğu için sabahtan belli belki yalan gelcek ama daha yeni yatti ve bende bittim motivemmm 000 böle çocuk olamaz 10 dk uyuyo kalkiyo emmekten ben maf oldum nefes alamıyorum emziriyo olmasam gitcem bir iğne vurulcam kaslarim kasıldı omuzum taş gibi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tek yazamıyorum kusura bakmayın kızım kolik olduğu için sabahtan belli belki yalan gelcek ama daha yeni yatti ve bende bittim motivemmm 000 böle çocuk olamaz 10 dk uyuyo kalkiyo emmekten ben maf oldum nefes alamıyorum emziriyo olmasam gitcem bir iğne vurulcam kaslarim kasıldı omuzum taş gibi
Allah kolaylık versin canım o durum çok zor

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Yarın bize 1 yıl olcak kızlar bakım bizimki ne supriz yapcak kızım kolik ya bir yere pek gidemeyiz ama sizce ben ne yapayim evde hazırlık fikriniz var mı kızım huzursuz bir bebek bir yere gidemiyoz evde devamlı emmek sallanmak isteyen bir bebek bende evde biseyler yapayım dedim sizce napsam inanın kuaföre bile gidemedim artık evde hazırlancam elbise almıştım zaten sadece makyaj saç sıkıntı onuda yapcam işte
ben 1 yiilmizda masa acdim bekledim gece sabaha kadar gelmedi🥺unutmsdu o gunu arkadaslari ile oturmusdu geceyi
sizin yil donumnuzu kutluyorum canim🤩

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Yarın bize 1 yıl olcak kızlar bakım bizimki ne supriz yapcak kızım kolik ya bir yere pek gidemeyiz ama sizce ben ne yapayim evde hazırlık fikriniz var mı kızım huzursuz bir bebek bir yere gidemiyoz evde devamlı emmek sallanmak isteyen bir bebek bende evde biseyler yapayım dedim sizce napsam inanın kuaföre bile gidemedim artık evde hazırlancam elbise almıştım zaten sadece makyaj saç sıkıntı onuda yapcam işte
Yıl dönümünüzü kutlarim cnm Evde güzel romantik bi yemek güzel olur şık bir elbise bence TM dır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar