10+2 haftalık ense kalınlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kevser55 tarafından oluşturulan 10+2 haftalık ense kalınlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,396 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10+2 haftalık ense kalınlığı
Konbuyu başlatan Kevser55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş
M

Mercan

Guest
Kızlar aklıma birşey takildi bugün kontrole gittim doktor bebekte ense kalınlığı 1.5cm dedi burun kemiği görünüyor, ayakları uzun dedi normalde down sendromu olanlarda bacak biraz kissaymis. İkili test verdim. Her tarafı araştırıyorum mm olarak yazmışlar hep ense kalınlığını benimki cm . Bu testlerde herşeye bakılarak mi down sendromlu deniliyor yoksa tek ense kalınlığından da down sendromlu denilebilir mi. Doktor test sonucuna bakacak pek sorun görünmüyor dedi ama değer tedirgin etti beni

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aklıma birşey takildi bugün kontrole gittim doktor bebekte ense kalınlığı 1.5cm dedi burun kemiği görünüyor, ayakları uzun dedi normalde down sendromu olanlarda bacak biraz kissaymis. İkili test verdim. Her tarafı araştırıyorum mm olarak yazmışlar hep ense kalınlığını benimki cm . Bu testlerde herşeye bakılarak mi down sendromlu deniliyor yoksa tek ense kalınlığından da down sendromlu denilebilir mi. Doktor test sonucuna bakacak pek sorun görünmüyor dedi ama değer tedirgin etti beni
Canım 20den sonra detaylıyı yaptır tarama testleri güvenilir değil tanı testi de değil zaten detaylı da herşeyi net öğrenirsin inşallah bi sorun yoktur sıkma canını kafana takma

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Anne karnında kesin tanı hiç bi zaman konulamaz doktorumun dediği şey bana ben dahil hiç bir doktor sağlıklı bebek garantisi veremez sağlıksız bebek garantisi de veremez demesi sadece olumsuz bi durum olursa ihtimal verilebilir miş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar