Sorum var 10+6 günlük dışkılama sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan 10+6 günlük dışkılama sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 515 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10+6 günlük dışkılama sorunu
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Olur olur merak etme bende kullanıyordum çevremdekilerede kullandırıyordum faydasını görmeyen yok şükür
Çok saol.kuzum Allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok fazla ıkınmak tuvalette kalmak kabızlık bir de bebek baskısı hemoroid yapar.Hemoroidi hamilelikte yaşamış biri olarak diyorum olursan inan bana daha çok çekersin.Haftalarca ağladım acıdan uyuyamadım anestezi yapamadılar canlı canlı kesmek zorunda kaldılar ağrı kesici kullanamadım.Çok fazla beklemeden doktora görün bence
Basurum var kuzum onun acisi zaten bir başka ya ilk hamileliğim de oluştu

C
CAnim doktara görün evde kayısı falan ye okadar çok da ikinma sonrası zarar olup kalıyor bize
Tamam canm gidicem doktoruma mecbur erkenden

Çok geçmiş olsun kuzum Rabbim şifa versin inşallah Ayşem suyu icmen lazım zor biliyorum bende hiç sevmiyorum ama mecburen günde 1 buçuk litreyi bitiriyorum 🤲
Ay keşke kuzum ya 1 buçuk içe bilsem ne kdar çok midem bulanıyor ya bir bilsen kuzum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle yaa bu hamileliğimde ağlayarak tuvalete çıkıyordum hemoroidim artık iyice dışarı taşmıştı doğurdum bitti şükürler olsun. Doğumdan sonra 4 litre su içmemi istedi doktorum artı 2 litreden fazla sıvı almamı söylemişti. Doğumdan 10 gün geçti 8 kilo verdim bile. Sağlık içinde zorlaya zorlaya içiyorum su. Eşim küçük şişelerden su aldı evin her yerine koyduk gördükçe fondip yapıp içip bitiriyorum bu da benim motivasyonum oldu yoksa bende su içemiyorum
Onu ben de denedim ama doldurması çok zor geldi 😅 ben de yanıma 1,5 litre su alıyorum 2 sefer bitirmeye çalışıyorum

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum cok geçmiş olsun kayisi ye bol bol ayni zamanda gun kurusu kabizliga.birebir ve zeytinyag içebilirsin oda seni rahatlaticakldir
Randevunuda bekleme bence bi görün fazla ikinma iyi değildir çünkü bebek icin
Tamma birtanem bu dediklerinizi yapıcam insalalh faydasını görürüm poppmun üstüne oturmakta zorlanıyorum resmen

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryanla doğum yaptığım için büyük şişe kaldıramadım 1 hafta ondan her yere küçük şişe serpti🤣
Bir ara benim de öyleydi diyorum bu kadar boş şişe nereden geliyor sonra baktım eşim üşendiğine içiyor alıp alıp tamam dedim ben uğraşamam bi de ameliyatlı halimle su mu doldurup atıp durucam 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar