10+6 haftalık hamileyim koltuk çektim

• Konbuyu başlatan Eeee
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eeee tarafından oluşturulan 10+6 haftalık hamileyim koltuk çektim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 981 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10+6 haftalık hamileyim koltuk çektim
Konbuyu başlatan Eeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eeee
E

Eeee

Guest
Arkadaşlar dün kanepe ve koltuk çektim acaba bebeğime birsey olmuşmudur çok endiseleniyorum doktoruma randevuda bulamadm

B

Burcu burcu

Guest
Arkadaşlar dün kanepe ve koltuk çektim acaba bebeğime birsey olmuşmudur çok endiseleniyorum doktoruma randevuda bulamadm
Kanaman olmadıysa bişey olmamıştır. Şiddetli agrıyla beraber koyu lekelenmen ve agrın olursa acile git hemen olmazsa sıkıntı yok. Bi dahada dikkatli ol :)

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Kanama vs düşük riskin de yoksa birşey olmaz canım. Son aylarda daha dikkat et. Başkalarına tavsiye veriyorum da kendime söz geciremiyorum 🤦🏻‍♀️ önceki gün cam sildim çocukların odasını temizledim bazalarini ortaya çekip süpürüp sildim gelicek hafta doğuma gidicem diye yapayım dedim 😊 çok şükür birşey olmadı

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür lekem veya düşük tehlikem yok ama cok korkuyorm inşallah bi sorun yaşamam
Yok canım korkma kendini çok yormadan günlük işlerini yapabilirsin, düşük tehlikesi olanlar yalnız dikkat etmeli ağır kaldirmamali.

Esrakckknl

Kayıtlı Üye
rank
Birşey olmamıştır bence canım çünkü bende ilk haftalar hamileymişim bilmedim evin her yerini çektim çok şükür birşey olmadı kötü düşünme sen yine

Mery

Kayıtlı Üye
rank
Ben hergun 250 defa arka arkaya ip atladım 1.5 aylık olana kadar.🙈Bende bebek olmuyor zaten diye hiç dikkat etmedim sonra dan öğrendim ki gemileymişim. Şuan da 7 aylık her hafta çekyatları çekip altını alıyorum şükür birşey olmadı o kadar takma ama yüksek yere uzanma sizi koltuk çekmek zorluyor ise cekmeyin bence bu kişinin gücü ve bünyesi ile de alakalı.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar