10 aylık bebeğim grip soğuk algınlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan 10 aylık bebeğim grip soğuk algınlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 814 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10 aylık bebeğim grip soğuk algınlığı
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️
Güzel anneler bebeğim grip soğuk algınlığı oldu burnu akıyor sürekli arada öksürük var Rabbime şükür ateş olmadı inşallah da olmaz bugün ilik kemik sulu sarmısaklı soğanlı tarhana yapıp yedirdim gün içinde neler yapmam lazım bebeğim bu durumu ilaçsız bir şekilde atlatmasi için internette baktım ballı zencefilli falan tarifler var 1 yaşına kdar bal yasak değil mi kafam karşti tecrubeli anneler gün içinde bebeğime ne gbi şeyler vere bilirim şimdiden teşekkür ederim cevaplariniz için ❤️
Geçmiş olsun bitanem meyve yedir bol bol su içir geçer inşallah

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler bebeğim grip soğuk algınlığı oldu burnu akıyor sürekli arada öksürük var Rabbime şükür ateş olmadı inşallah da olmaz bugün ilik kemik sulu sarmısaklı soğanlı tarhana yapıp yedirdim gün içinde neler yapmam lazım bebeğim bu durumu ilaçsız bir şekilde atlatmasi için internette baktım ballı zencefilli falan tarifler var 1 yaşına kdar bal yasak değil mi kafam karşti tecrubeli anneler gün içinde bebeğime ne gbi şeyler vere bilirim şimdiden teşekkür ederim cevaplariniz için ❤️
Bal verme bebek sindiremez yanar içi zararlı çok erken onun için ben iki yaşında vermistim

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bal verme bebek sindiremez yanar içi zararlı çok erken onun için ben iki yaşında vermistim
Yok kuzum vermedim internet ver yazıyor ama ben vermedim cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum nasıl oldu bebsin😘
Yeni uyuttum canm hala aynı cnm Ihlamur veriyorum corblar yapıyorum veriyorum insalalh atlatır ya biran önce çok aşırı huysuz nefes alamıyor diye

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yok kuzum vermedim internet ver yazıyor ama ben vermedim cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yeni uyuttum canm hala aynı cnm Ihlamur veriyorum corblar yapıyorum veriyorum insalalh atlatır ya biran önce çok aşırı huysuz nefes alamıyor diye
Oy kuzum benim iyilecek aşkım morlini Bia annesi iyi olacak 🤲🤲🤲🤲♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar