10 aylik bebek sünnet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 10 aylik bebek sünnet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,414 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10 aylik bebek sünnet
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2çocukluanne
2

2çocukluanne

Guest
Merhaba kızlar bu aralar bebeğimiz sünnet ettirmeyi düşünüyorum şuna bile yazarken tüylerim diken diken oluyor ama ben sünneti bir tane tanıdığımız sünnetçi var eve gelip yapmasını istiyorum hastanelerde 2 ya da 3 yaşından önce yaptırmıyorlarmış ben ne kadar erken yapılırsa o kadar iyi olduğunu düşündüğüm için 10 aylıkken yaptırmaya karar verdim korkum ise sünnet anında bebek ağlar mı çok acı çekiyorlar mı yani ağlayıp durmazsa sünnet sonrası nelere dikkat etmeliyim
yok ya kimden duydun 2 yada 3 yaşa kadar sünnet yapilmadigini gayet yapiyorlar 10 aylikken yaptirdim ben oglana valla 3 ay gecti hicbir rahatsizligi yok şukür ne zaman erken o kadar cabuk iyileşme sünnet külodu alin 3 tane cocukta rahat siz de rahat 1 haftada iyilesiyor sonra beze devam 😊

Tüm sayfalar yüklendi.