10 aylik bebek sünnet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 10 aylik bebek sünnet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,411 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10 aylik bebek sünnet
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2çocukluanne

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Merhaba kızlar bu aralar bebeğimiz sünnet ettirmeyi düşünüyorum şuna bile yazarken tüylerim diken diken oluyor ama ben sünneti bir tane tanıdığımız sünnetçi var eve gelip yapmasını istiyorum hastanelerde 2 ya da 3 yaşından önce yaptırmıyorlarmış ben ne kadar erken yapılırsa o kadar iyi olduğunu düşündüğüm için 10 aylıkken yaptırmaya karar verdim korkum ise sünnet anında bebek ağlar mı çok acı çekiyorlar mı yani ağlayıp durmazsa sünnet sonrası nelere dikkat etmeliyim
Canım ben oğlumu iki haftalıkken yaptım, doktora gittik erken sünnet öneriyorlar Aliye randevu aldık paramızı da yatırdık aylara sıra verdiler resmen, oğlumun pipisinin ucu kapalı olduğu için acil sünnet olması lazımdı doktora gittik tekrar orda tüm tetkikler yapıldı bizim burda sünnetçi biri var diploması da var doktora söyledik acil olduğu için o yapmıştı önce uyuşturuyor sonra yapıyorlar, ilk gün etkisi geçemediği için çok ağlamıyorlar ama ikinci gün çok ağlarlar sonra üçüncü gün ağrısi iniyor biraz yani iyileşme ve ağrı süresi dört beş gündür, ne kadar küçükse o kadar iyi hemen iyileşiyor

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
C
Canım ben oğlumu iki haftalıkken yaptım, doktora gittik erken sünnet öneriyorlar Aliye randevu aldık paramızı da yatırdık aylara sıra verdiler resmen, oğlumun pipisinin ucu kapalı olduğu için acil sünnet olması lazımdı doktora gittik tekrar orda tüm tetkikler yapıldı bizim burda sünnetçi biri var diploması da var doktora söyledik acil olduğu için o yapmıştı önce uyuşturuyor sonra yapıyorlar, ilk gün etkisi geçemediği için çok ağlamıyorlar ama ikinci gün çok ağlarlar sonra üçüncü gün ağrısi iniyor biraz yani iyileşme ve ağrı süresi dört beş gündür, ne kadar küçükse o kadar iyi hemen iyileşiyor
Canim evde mi yaptirdin

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Evet hastanede tetkikler yapıldı sünnetçi adam da oraya geldi doktor onayladı eve götürüp yaptık yoksa hastanede yapacaktı
Aslında benim bu sünnetci de amcamin oğullarını eltimin oğullarını sünnet etti bu işi yapmiyor hala olmazsa evde yapicam beni. Oturdugum yerde özel hastanede yok ilçede eve gelen sünnetçi nasil uyuşturuyor iğneyle mi krmle mi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar bu aralar bebeğimiz sünnet ettirmeyi düşünüyorum şuna bile yazarken tüylerim diken diken oluyor ama ben sünneti bir tane tanıdığımız sünnetçi var eve gelip yapmasını istiyorum hastanelerde 2 ya da 3 yaşından önce yaptırmıyorlarmış ben ne kadar erken yapılırsa o kadar iyi olduğunu düşündüğüm için 10 aylıkken yaptırmaya karar verdim korkum ise sünnet anında bebek ağlar mı çok acı çekiyorlar mı yani ağlayıp durmazsa sünnet sonrası nelere dikkat etmeliyim
Özele mı sordun sen bende ademi 5 aylık iken sünnet ettirdim 2 aylıkken gün almaya gitmiştik devlette 3 ay sonraya randevu vermişti 5 aylıkken gittik yaptık çocuk cerrahisi yapıyor önce bir gün tahlilleri yapılıyor bir sorun çıkmaz ise ertesi gün sünnet oluyor ameliyathane de bebeği tek alıyorlar sen giremiyorsun önce bebeği alıyor uyuşturuyor sana veriyor 5 dk sonra tekrar alıyor sünnet için 20 dk filan sürüyor daha sonra bir beden büyük bez takiyorsun birde bol kıyafetler giydirmen lazim iki saat filan hastenede kalıyon daha sonra taburcu ediyor
Bu arada bunlar hepsi ilk yatış vererek başlıyor haberin olsun işte ertesi günde kontrole gidiyon pansumanı çıkarıyor daha sonra krem yazıyor onu ve karton bardak götürüyorsun kendinle doktor onu kesiyor altını daha sonra pipisine takıyor her bez değişiminde karton bardak ve krem islemini yeniliyorsun1 hafta boyunca bikacgune iyi oluyor zaten

C

Canim evlatlarimm

Guest
Ben bebegimi 15 günlükken ozel hastanede yaptim cnm cok şükür hic bir sorun da olmadi kan tahlili filan da almadı babaanem sadece kantiron yagi surdu uc günde maşallah iyileşti agliyirdu arada tabi ama dikkat edeceksin iste sana tavsiyem ne kadar erken yaparsan o kadar iyi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben evde olan bütün sağlık olayına karşıyım o çocuğa az da olsa narloz verilecek o narkozun dozunu doktordan başka kimse iyi ayaralayamaz fazla gelirse Allah göstermesin her şey olabilir yada aniden kesker kanama oldu siz onu evde durdurmazsınız hastaneye gidene kadar da o kadar kan kaybı her şeyi iyi yönünden değil bir olabileceği kötü yönünden de düşünün bizim burda devlet hastenesi 1 yaşına kadar keseetiz demişlerdi ama doktorumuz kayranın pipisini şuan içe gömül biraz büyüsn öyle keselim dedi diye bıraktık. Sağlık bu cidden şakaya gelmez ev dediğiniz steril bir ortam bile değil

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Aslında benim bu sünnetci de amcamin oğullarını eltimin oğullarını sünnet etti bu işi yapmiyor hala olmazsa evde yapicam beni. Oturdugum yerde özel hastanede yok ilçede eve gelen sünnetçi nasil uyuşturuyor iğneyle mi krmle mi
Anladım canım bu tamamen senin tercihin, biz mecbur kaldığımız için yapmıştık çünkü oğlum gün boyunca hiç çişini yapmıyordu ve ağlamaktan helak oluyordu 😔 yoksa evde pek doğru bulmuyorum sağlık sonuçta , bide o adam düşün çok pardon amcamları bile sünnet etmiş 😁 amcamların şimdi torunları var , o kadar eskiden yapıyor bu işi, bide uyuşturma işlemi iğne ile yapıldı canım

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
O
Anladım canım bu tamamen senin tercihin, biz mecbur kaldığımız için yapmıştık çünkü oğlum gün boyunca hiç çişini yapmıyordu ve ağlamaktan helak oluyordu 😔 yoksa evde pek doğru bulmuyorum sağlık sonuçta , bide o adam düşün çok pardon amcamları bile sünnet etmiş 😁 amcamların şimdi torunları var , o kadar eskiden yapıyor bu işi, bide uyuşturma işlemi iğne ile yapıldı canım
Adam baya eski sünnetçiler den miş 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.