10 aylik bebek sünnet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 10 aylik bebek sünnet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,414 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10 aylik bebek sünnet
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2çocukluanne

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
A

Bende özelde yapıyım ozaman canim cani acır diye üzülüyorum 😒 ama sadece deriyi kremle mi uyuşturuyor igne mi vuruyorlar
İğneyle uyusturdular canm ondan sonra yaptılar canı azıcık acicak cnm idare edicez artık çünkü onun sağlığı kişiliği çünkü birtanem emin ol aşı vurulurken bile ağlayan anneyim ama onlar içinse disimizi sıkıcaz evet canm hastanede gözetim altında yaptırmanda her zaman fayda var kremi evde sürüyorsunuz

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım Acaba özel hastanelerde narkoz mu veriyorlar Bebeği de narkoz verilmesini istemiyorum ya da sadece deriyi mi uyuşturuyorlar
Cnm merhaba bn bu sene bursa da çocuk hasthnesinde yaptırdım genel rutinler kan testi vs hepsi yapıldı ve bakıldı oğlum 5 yaşındaydı uyutup yaptılar küçük olanı da hepsini öyle yaptılar canım özelde öyle değil diye biliyorum tam tersi sen bilirsin zaten belli yaş aralığında yapılıyor

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
İğneyle uyusturdular canm ondan sonra yaptılar canı azıcık acicak cnm idare edicez artık çünkü onun sağlığı kişiliği çünkü birtanem emin ol aşı vurulurken bile ağlayan anneyim ama onlar içinse disimizi sıkıcaz evet canm hastanede gözetim altında yaptırmanda her zaman fayda var kremi evde sürüyorsunuz
Teşekkür ederim canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam canim teşekkür ederim
Çocuk genel cerrahta bakıyor ürolojide

Cnm merhaba bn bu sene bursa da çocuk hasthnesinde yaptırdım genel rutinler kan testi vs hepsi yapıldı ve bakıldı oğlum 5 yaşındaydı uyutup yaptılar küçük olanı da hepsini öyle yaptılar canım özelde öyle değil diye biliyorum tam tersi sen bilirsin zaten belli yaş aralığında yapılıyor
Tesekur ederik canim

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Canım zaten evde de sünnet ettirsem eğer Zaten ilk önce kontrole götüreceğim Yani bir muayene edilsin Herhangi bir sıkıntı var mı yok mu gibisinden muayene ettirip ettirmeyi düşünüyorum zaten Ama özel hastaneye de bir soracağım bakayım ettiriyorlar mı
Özeller haftalık yeni doğmuş bebeğe bile yapıyorlar canım yaş sınırı yok hatta doğar doğmaz yapınca acı bile hisetmiyomus bı akraba hemen 1 haftalıkken kestirdi rahat etti

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bu aralar bebeğimiz sünnet ettirmeyi düşünüyorum şuna bile yazarken tüylerim diken diken oluyor ama ben sünneti bir tane tanıdığımız sünnetçi var eve gelip yapmasını istiyorum hastanelerde 2 ya da 3 yaşından önce yaptırmıyorlarmış ben ne kadar erken yapılırsa o kadar iyi olduğunu düşündüğüm için 10 aylıkken yaptırmaya karar verdim korkum ise sünnet anında bebek ağlar mı çok acı çekiyorlar mı yani ağlayıp durmazsa sünnet sonrası nelere dikkat etmeliyim
Ben evde yaptırdım canım ama çok pişman oldum büyük oğlumun kanı çok koyu ve pıhtılı dedi doktor ve pamukçuk çıktı pipisinde hani oanda bı sıkıntı çıkmadı ama eğer hastanede olsaydık belki orda bı tedavi uygulardi doktor bence evde yaptırma benim fikrim yinede sen bilirsin canım

Ben evde yaptırdım canım ama çok pişman oldum büyük oğlumun kanı çok koyu ve pıhtılı dedi doktor ve pamukçuk çıktı pipisinde hani oanda bı sıkıntı çıkmadı ama eğer hastanede olsaydık belki orda bı tedavi uygulardi doktor bence evde yaptırma benim fikrim yinede sen bilirsin canım
Bide neden 3 yaşından önce yapmiyolar benim arkadaşım iki oğlunuda 3 aylıkken kestirdi hastanede ve cokda temiz işmiş yani küçükken kestirmek benim biri üç biri 7 yaşındaydı bezden çıkmışlardı bezliyken daha çabuk iyilesmisler öyle demişti arkadasim

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
C

Bide neden 3 yaşından önce yapmiyolar benim arkadaşım iki oğlunuda 3 aylıkken kestirdi hastanede ve cokda temiz işmiş yani küçükken kestirmek benim biri üç biri 7 yaşındaydı bezden çıkmışlardı bezliyken daha çabuk iyilesmisler öyle demişti arkadasim
Canim.bende bilmiyorum burda 3 yaş öncesi yapılmıyor

Çok rahat oluyo küçükken canım şimdi yavaş yavaş ayaklanıyor ister istemez acı sizi olcak ama hemen atlatır rabbimin izniyle
insaALLAH canimm benim oğlumda hep yuz ustu uyuyor bakalim be yapacam

Tüm sayfalar yüklendi.