10 aylik bebek sünnet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 10 aylik bebek sünnet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,408 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10 aylik bebek sünnet
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2çocukluanne

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Özel klinikler yapıyor diye biliyorum özel hastanede yapar bence
Canım zaten evde de sünnet ettirsem eğer Zaten ilk önce kontrole götüreceğim Yani bir muayene edilsin Herhangi bir sıkıntı var mı yok mu gibisinden muayene ettirip ettirmeyi düşünüyorum zaten Ama özel hastaneye de bir soracağım bakayım ettiriyorlar mı

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bu aralar bebeğimiz sünnet ettirmeyi düşünüyorum şuna bile yazarken tüylerim diken diken oluyor ama ben sünneti bir tane tanıdığımız sünnetçi var eve gelip yapmasını istiyorum hastanelerde 2 ya da 3 yaşından önce yaptırmıyorlarmış ben ne kadar erken yapılırsa o kadar iyi olduğunu düşündüğüm için 10 aylıkken yaptırmaya karar verdim korkum ise sünnet anında bebek ağlar mı çok acı çekiyorlar mı yani ağlayıp durmazsa sünnet sonrası nelere dikkat etmeliyim
Kuzum eve gelen de sonuçta para almicak mi bence özel hastanede yaptira bilirsin ben hastanede yapılması taraftariyim her çocuk bir değil benm yeğenim 1 buçuk aylıkken yapıldı bende şimdi mesela erkek bebeğe hamileyim bende sağlıkla doğsun erkenden sünnetten yaptircam cnm

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum eve gelen de sonuçta para almicak mi bence özel hastanede yaptira bilirsin ben hastanede yapılması taraftariyim her çocuk bir değil benm yeğenim 1 buçuk aylıkken yapıldı bende şimdi mesela erkek bebeğe hamileyim bende sağlıkla doğsun erkenden sünnetten yaptircam cnm
Canım Acaba özel hastanelerde narkoz mu veriyorlar Bebeği de narkoz verilmesini istemiyorum ya da sadece deriyi mi uyuşturuyorlar

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Canım Acaba özel hastanelerde narkoz mu veriyorlar Bebeği de narkoz verilmesini istemiyorum ya da sadece deriyi mi uyuşturuyorlar
Narkoz vermiyorlar cnm sadece yapılacak yer uyusturuyorlar uyustuktan sonra yapıyorlar yeğenim ilk gece çok ağladı ama ikinci günü hiç birseyi kalmadı çok çabuk iyileşti zaten keremde verdiler yengem hep dikkatli sürdü zaten bezlendigi için çabuk iyileşiyor sende kuz evde kine para verixegine hastanese gözetim altında yaptır daha iyi olur çok.asiri pahalı değil yengem 2 milyara falan yaptırmıştı

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
A
Narkoz vermiyorlar cnm sadece yapılacak yer uyusturuyorlar uyustuktan sonra yapıyorlar yeğenim ilk gece çok ağladı ama ikinci günü hiç birseyi kalmadı çok çabuk iyileşti zaten keremde verdiler yengem hep dikkatli sürdü zaten bezlendigi için çabuk iyileşiyor sende kuz evde kine para verixegine hastanese gözetim altında yaptır daha iyi olur çok.asiri pahalı değil yengem 2 milyara falan yaptırmıştı
Bende özelde yapıyım ozaman canim cani acır diye üzülüyorum 😒 ama sadece deriyi kremle mi uyuşturuyor igne mi vuruyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.