10. hafta gebelikte bebegin hareketleri hissedilebilir mi

• Konbuyu başlatan Gökçen
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçen tarafından oluşturulan 10. hafta gebelikte bebegin hareketleri hissedilebilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,757 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10. hafta gebelikte bebegin hareketleri hissedilebilir mi
Konbuyu başlatan Gökçen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
10+1 bebeğin hareketleri hissedilir mi boyle hisseder gibi oluyorum ama emin değilim bilgisi olan var mı
Maalesef hissetmek için daha çok erken benim ikinci gebeliğim 17 haftalığım daha hissetmedim ilk gebeliğimde 17. Haftada hissermistim kızımın hareketlerini

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
10+1 bebeğin hareketleri hissedilir mi boyle hisseder gibi oluyorum ama emin değilim bilgisi olan var mı
Hayır tabikide daha bebeğin parmakları bile yokki çok erken bişi hissedyosanz bağrsak hareketlernzdr o.. çok çok erken herkeste olmaz tabi 17de falan başlayabliyor. Bazen 24te hissedenler oluyo.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Hayır cnm hissedilmez sadece bebeğin yerleşmeye çalışmasını hissedersin ama hareketlerini belki 18 haftada hissedersin.ama en net 20 haftadan sonra hissedilir .. tabi bu durum gebelikten gebeliğe gire degiisr kimi daha erken kimi daha geç hisseder ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.