10 haftalık kalp atışı yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zanazarina tarafından oluşturulan 10 haftalık kalp atışı yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,282 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10 haftalık kalp atışı yok
Konbuyu başlatan Zanazarina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Genç anne

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı oldu 10 haftalıkken kalp atışı olmadi acil kurtaj oldum bebek zehirlemis beni ama peşinden tekrar hamile kaldim suan 23 haftalık olduk çok şükür
Bende 10 haftalıkken bebeğimin kalp atışı durmuştu bende hemen apartopar kutaj oldum bebek zehirlemesin diye şuan 10 aydır hala gebelik falan yok bakalım kısmet ne zamana

Genç anne

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar dayımın eşi 10 haftalık hamile doktora gitmis kalp atışı yok diyor normal mi ölmüş olabilir mi bebek. 7. Haftada gitmiş kalp atışı yok 3 hafta sonra gel demis bugun gitti atış yok diyor aldırmamış kan tahlilleri istemiş 10 haftalık bebeğin kalp atışları halen yok normal görmüyorum üzülmesin die de bisi diyemiyorum doktorun biliyor dedim 😐
Genellikle dış gebelik oyle yalanci gebelik yani bos kese Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah 11 haftaya kadar da bazen olabiliyp hayirlisi
Mrb kızlar dayımın eşi 10 haftalık hamile doktora gitmis kalp atışı yok diyor normal mi ölmüş olabilir mi bebek. 7. Haftada gitmiş kalp atışı yok 3 hafta sonra gel demis bugun gitti atış yok diyor aldırmamış kan tahlilleri istemiş 10 haftalık bebeğin kalp atışları halen yok normal görmüyorum üzülmesin die de bisi diyemiyorum doktorun biliyor dedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar